• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Обурені ветерани АТО прийшли до готелю, який пов'язують із екснардепом від "Свободи" Мірошниченком (ФОТО, ВІДЕО)

У Києві вранці 9 червня відбулася акція протесту біля готелю Nyvky Plaza, який пов'язують із екснардепом від ВО "Свобода" Ігорем Мірошниченком

Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Реклама на dsnews.ua

Відповідні фото і відео опублікував Багнет, передає "ДС".

Готель Nyvky Plaza в Києві називають одним із головних активів Мірошниченка (за документами він належить сестрі екснардепа).

Близько ста осіб, в основному колишні учасники бойових дій на сході країни, зібралися під готелем Мірошниченка, щоб запитати у скандального політика, звідки у нього мільйони, яхти, готелі і ресторани. Мітингувальники обурені тим, що Мірошниченко дискредитує своєю поведінкою і публікаціями в соцмережах національні інтереси України, називаючи людей стадом.

Також на адресу Мірошниченка прозвучали звинувачення в роботі за гроші на ФСБ в інтересах Росії.

"Даною акцією присутні хочуть звернути увагу українського суспільства до тих людей, які, керуючись політичними закликами, надягаючи на себе вишиванку, дозволяють собі співпрацювати з антиукраїнськими і проросійськими елементами. Йдеться про співпрацю колишнього депутата ВРУ, колишнього депутата Київської ради (Мірошниченка), безпосередньо з Пальчевським. Пальчевський — це людина ФСБ, яка була закинута в Україну, щоби дестабілізувати ситуацію", — заявив Михайло Сліпченко, який представляє всеукраїнський рух ветеранів та інвалідів АТО.

"Це вже не перша акція з цього приводу, минулого тижня ми теж інформували суспільство про діяльність Ігоря Мірошниченка і про його співпрацю з Пальчевським. Але після нашої акції ми побачили на сторінці Мірошниченка відео, де він говорить, що прийшли якісь незрозумілі люди, тітушки. Ми почули на свою адресу слова, які не відповідають дійсності, тому ми прийшли сьогодні до готелю Nyvky Plaza, власником якого є Мірошниченко (власницею є його сестра, а він працює тут — займається рекламою ресторану La terassa). Ми прийшли з надією застати його тут на робочому місці, поставити йому питання і подивитися на його реакцію, може, щось не так, може, він не співпрацює з Пальчевським", — додав Сліпченко.

За його словами, якщо людина називає себе патріотом і націоналістом, вона може запросто вийти до інших патріотів і відповісти на їхні запитання. Оскільки Мірошниченко не бажає спілкуватися з активістами, найімовірніше, він дійсно співпрацює з російськими агентами, стверджує представник руху ветеранів АТО.

"Адже якщо це було би не так, він би вийшов і сказав — !Хлопці, ви помилилися, це неправда!" — підкреслив він.

Крім того, активіст заявив про відкриті проти Мірошниченка кримінальні справи про шахрайство в особливо великих розмірах і арешт землі, на якій знаходиться готель Nyvky Plaza.

"Такі люди, як Мірошниченко, своєю діяльністю нівелюють священне значення українського патріотизму і українського націоналізму. Ми не можемо допустити, щоб такі люди в змові з ФСБ робили розкол у правому національному русі", — резюмував Сліпченко.

Ветеран зазначив, що вони і далі будуть проводити подібні акції, поки Мірошниченко до них не вийде.

    Реклама на dsnews.ua