• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Всіх запакуємо в автобус і вивеземо": мер Рівного відзначився різкою заявою на адресу ромів

Рівненський міський голова Олександр Третяк погрожує ромам примусовим виселенням

Олександр Третяк
Олександр Третяк
Реклама на dsnews.ua

Про це Третяк заявив в ефірі "Радіо трек", передає "ДС".

"Я максимально стримуюся в емоціях. Але, дивлячись на цю ситуацію із ромською національністю, у мене бракує слів і толерантності до того, що вони творять у місті. Буквально днями мав провести засідання робочої групи з правоохоронними органами, щоб вирішити це питання, щоб представники ромської національності не поводилися так нахабно. Правоохоронці мали б стежити за цим і муніципальна варта, яку ми ось-ось запускаємо", — зазначив міський голова.

Третяк розповів, що недавно на вулиці зустрів ромів і сказав, що у них" є кілька годин, щоб забратися з міста". Але ті поскаржилися, що не їздять поїзди, автобуси тощо.

"Я бачу, що йде до того, що ми зробимо радикально: всіх запакуємо в автобус і вивеземо до їхнього рідного Закарпаття", — сказав мер.

Як зазначається, притягнути ромів до відповідальності непросто: у багатьох з них немає паспортів, реєстрації, постійного місця проживання.

Як писала "ДС", мер Івано-Франківська Руслан Марцінків став фігурантом кримінального провадження через його дискримінаційні заяви щодо ромів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua