• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

"Як зруйнувати русскій мір": Вадим Денисенко презентує книжку в межах Lviv BookForum

Повномасштабне вторгнення в Україну актуалізувало питання про природу російського імперіалізму не тільки в межах нашої держави, але й за кордоном

dsnews.ua
Реклама на dsnews.ua

У Львові відбудеться дискусія "Чи можна зруйнувати русскій мір?", де Вадим Денисенко презентує книжку "Як зруйнувати русскій мір" в межах Lviv BookForum, передає "ДС".

Повномасштабне вторгнення в Україну актуалізувало питання про природу російського імперіалізму не тільки в межах нашої держави, але й за кордоном. Чимало людей й досі не розуміють, що Путін – симптом хвороби під назвою русскій мір, а не її збудник, і що російська агресія почалася щонайменше пів тисячоліття тому.

Правильному діагностуванню цього захворювання та його лікуванню присвячена нова книжка історика Вадима Денисенка "Як зруйнувати русскій мір". Автор досліджує виникнення, розвиток та функціонування цього самого русского міра від часів Івана Грозного до сучасності.

У дискусії візьмуть участь народний депутат України, автор Закону про Мову Микола Княжицький та доктор історичних наук, політик, виконавчий директор Українського інституту майбутнього й автор дослідження Вадим Денисенко.

На Lviv BookForum 8 жовтня о 13:00 у приміщенні РадіоГараж (вул. Князя Романа, 6, м. Львів) відбудеться зустріч, на якій обговорюватимуть:

  • Як змінити ідеологію русского міра?
  • Чи можуть росіяни наважитися на бунт та за яких причин?
  • Чи можливо викорінити імперське мислення росіян?
  • Чи можливий розвал Росії і коли?

Вхід на усі події фестивалю та ярмарок вільний.

Придбати книжку "Як зруйнувати русскій мір" Вадима Денисенка можна безпосередньо на фестивалі або замовити за посиланням.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua