• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

З 2022 року в Харкові розраховують почати виробництво COVID-вакцини CoronaVac

Компанія "Лекхім" на своєму підприємстві в Харкові в наступному році планує запустити виробництво вакцини від коронавірусу CoronaVac

ілюстративне фото
ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це стало відомо напередодні на зустрічі колективу "Лекхіму" з секретарем Харківської міської ради Ігорем Тереховим, інформує "ДС" з посиланням на пресслужбу Харківської міськради.

"Це дуже важливий проєкт. Ми не знаємо, яка буде ситуація через місяць або через два з пандемією. І те, що харківське підприємство збирається випускати вакцину і вкласти у виробництво приблизно 25-30 млн євро, — це дуже добре", — заявив Терехов .

Секретар міськради також зазначив, що влада Харкова зараз робить все можливе для того, щоб підготуватися до ймовірної нової хвилі коронавірусу — закуповуються препарати, необхідне медичне обладнання, кисневі станції.

Нагадаємо, в травні 2021 року директор Інституту біології клітини НАН України академік Андрій Сибірний заявив, що українські вчені планують завершити розробку вітчизняної вакцини від коронавірусу до кінця року.

Головний санітарний лікар Ігор Кузин в серпні дав прогноз, що українська вакцина від COVID-19 з'явиться ще дуже нескоро.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua