• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Жінка, яка викинула українські паспорти, викладала історію в гімназії на Донбасі

Людмила Чмульова (Паращенко), яка "прославилася" тим, що разом зі своїми неповнолітніми племінниками викинула українські паспорти, працювала вчителькою історії в гімназії у місті Дружківка Донецької області

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила журналіста Марія Малєвська, інформує "ДС".

"35-річна Людмила ще донедавна була вчителькою історії у гімназії "Інтелект" міста Дружківка. Цю інформацію мені вдалося підтвердити і в батьків, чиї діти в неї вчилися, і в міському відділі освіти. Наприклад, у плані заходів до Дня Пам’яті Небесної сотні – в лютому 2020 - патріотичну відеогодину "Героїзм та мужність ідуть поряд" проводить вчителька історії Л. А. Чмульова. Нині Людмила у них вже не працює, повідомили у відділі освіти", — написала вона у Facebook.

Як писала "ДС", 18 травня в мережі зʼявилося відео, на якому жінка і двоє неповнолітніх дітей кидають на землю українські паспорти і грубо висловлюються на адресу держави в цілому. Згодом зʼясувалося, що жінку, поведінка якої обурила мережу, звуть Людмила Чмульова. За словами самої жінки, відео з киданням паспортів — фейкове. Також Чмульова поскаржилася на цькування в мережі і пообіцяла найближчим часом розповісти свою версію події.

Наступного дня, 19 травня, заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко оприлюднив відео, на якому працівники поліції вручили протокол щодо адміністративного правопорушення сестрі Людмили Чмульової Інні Паращенко. Жінку, чиї діти також кинули українські паспорти на землю, притягнуто до відповідальності за двома статтями КУАПП: 173 (дрібне хуліганство) і 184 (за ухилення від нормального виховання дітей).

Сестри Інна та Людмила Паращенко
Сестри Інна та Людмила Паращенко

"Судячи з того, що Інна з дітьми вилетіла з Харкова (до Стамбула, — прим. "ДС"), викинуті українські паспорти їм із сестрою таки, виявляється, потрібні", — прокоментувала Малєвська.

Згодом сайт "Миротворець" вніс Людмилу Чмульову (Паращенко) до своєї бази. Як зʼясувалося, її чоловік, Віталій Чмульов, є прихильником самопроголошеної "ДНР".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua