• USD 36.7
 • EUR 39.6
 • GBP 46.2
Спецпроєкти

Рік Business Woman Club. Як жінки об'єднуються, щоб популяризувати культуру та озеленити планету

24 вересня Міжнародний закритий жіночий бізнес-клуб Business Woman Club відсвяткував першу річницю з дня свого заснування

Реклама на dsnews.ua

Ось уже протягом цілого року Business Woman Club об'єднує активних та успішних жінок зі сфери бізнесу. Клуб став унікальним майданчиком для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці, сьогодні його членами є вже 50 власниць та перших осіб середнього та великого бізнесу, жінок-політиків та дипломаток. Члени Business Woman Club ставлять перед собою досить амбітні цілі – зміна філософії мислення людей у суспільстві через довіру, самоосвіту, знання, розвиток та гармонію з природою. Не чужі Клубу й екологічні ініціативи — у планах учасниць висадити 100 млн дерев.

За рік Business Woman Club провів 164 заходи, серед яких: 12 щомісячних зустрічей учасників Клубу; 28 зустрічей з топ-спікерами країни та світу; десять панельних дискусій на бізнес-теми; 14 освітніх та бізнес-воркшопів; 15 VIP-вечорів за інтересами; 16 культурних заходів; вісім спортивних подій; 12 бізнес-сніданків; десять онлайн-телемостів; дві ділові місії до Хорватії та Грузії; 32 висадки дерев у рамках проєкту Greening of the planet. Крім того, було підписано сім всеукраїнських та міжнародних угод про співробітництво; члени Клубу брали участь у шести міжнародних жіночих та економічних форумах.

За останні пів року учасниці Клубу висадили понад 15 млн дерев, у планах досягти показника в 100 млн
За останні пів року учасниці Клубу висадили понад 15 млн дерев, у планах досягти показника в 100 млн

Президент Клубу Ганна Крисюк у своїй вітальній промові зазначила, що насичений такою кількістю заходів рік пролетів, як один місяць. "Ми знайшли нових друзів, партнерів, багато чому навчилися. Зрозуміли, наскільки важливо вчитися, ділитися та об'єднувати людей. Ми пишаємося успіхами та досягненнями наших одноклубниць, які допомагають об'єднувати людей, знаходити рішення для глобальних викликів та інноваційні методи ведення бізнесу. У нашій єдності — наша сила! Я дякую кожній учасниці, всім партнерам та менторам! Дякую за підтримку в організації сьогоднішнього заходу БК "Шобелі", металургійному заводу "Тін Імпекс", ягідному розпліднику "Брусвяна", АК "Крупченко" та підприємцю Віктору Козачку! Наша мета — не тільки обмін досвідом і співпраця з метою розвитку своїх проєктів і країни в цілому, ми ставимо перед собою соціальні цілі — озеленити планету і популяризувати українські цінності та культуру, з таким успішним Клубом хочеться летіти у Всесвіт вже сьогодні, творити прекрасне, зберігати нашу планету і залишати нашим дітям хороше, світле, чисте майбутнє", — зазначила вона.

Святкування перших роковин створення Business Woman Club стало справжньою подією. У заході брали участь, окрім членів бізнес-об'єднання, також партнери та чиновники. Привітати учасниць прийшли дипломати іноземних держав.

"Наше дипломатичне представництво долучається до ініціатив клубу, зокрема, ми садимо разом дерева, консультуємо жінок клубу з усіх питань, які є в межах наших повноважень. Ми бачимо результати і це надихає нас об'єднуватися і далі", — заявив один з менторів Клубу, Надзвичайний та Поважний Посол ПАР в Україні Андре Йоганнес Хруневалд.

У свою чергу, засновник CEO Club Ukraine, співініціатор акції Greening of the planet Сергій Гайдайчук зазначив, що головна сила будь-якого починання – об'єднання. "Спочатку ми висаджували дерева і робили на цьому акцент, а тепер об'єднуємо людей. І наступного року ми плануємо об'єднати 100 млн людей у 100 країнах світу. Величезний внесок у цей починання робить Business Woman Club, і ми дуже вдячні за це учасницям", — наголосив він у своїй вітальній промові.

Реклама на dsnews.ua
Клуб став майданчиком для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці активних та успішних жінок зі сфери бізнесу
Клуб став майданчиком для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці активних та успішних жінок зі сфери бізнесу

На святкуванні не обійшлося без приємних сюрпризів. Під час заходу до родини Business Woman Club офіційно прийняли шість нових учасниць. Ними стали віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина, голова Держагентства розвитку туризму Мар'яна Олеськів, директор БУ "Міжнародний жіночий клуб Києва" Крістіна Грюневальд, власниця туристичної агенції Алла Шаповалова, директор Інженерно-технічного центру Дар'я Живицька та власниця консалтингової компанії Soloha Лідія Алієва.

На святкуванні учасниці встановили рекорд України: із 50 коржів та 50 л вершкового крему було створено найбільший у нашій країні медовий торт. Допомагала у становленні рекорду кондитер із Житомира Ольга Сердюкова. Висота смачного десерту становила 27 см, ширина — 120 см. Рекорд зафіксували представники Книги рекордів України.

Однією з головних ініціатив клубу є екологічна акція Greening of the planet, тому родзинкою свята стала традиційна висадка липи, яка є символом жіночності, м'якості та ніжності. Ганна Крисюк зазначила, що за останні пів року учасниці Клубу разом із партнерами вже висадили понад 15 млн дерев. І на цьому Business Woman Club не планує зупинятися — наступна акція відбудеться 30 жовтня. Вона об'єднає мільйон українців у всіх куточках нашої країни, які протягом доби зроблять свій внесок у озеленення планети. Зазначимо, до акції можуть приєднуватись учасники та волонтери з усього світу.

"Будь-які системні та значні зміни можна здійснити тільки за допомогою системного підходу. Тому наш проєкт із озеленення планети продовжується, включаючи різні активності. Нашим наступним важливим кроком і днем є 30 жовтня. Цього дня ми плануємо не лише висадити дерева, а й об'єднати якнайбільше людей. Щоб змінити ставлення до навколишнього середовища, потрібно змінити світогляд людей", — зазначив співініціатор акції Сергій Гайдайчук.

Business Woman Club — лише рік, але навіть за цей короткий час учасниці змогли створити унікальне ефективне об'єднання та показати вражаючі результати. "Ми формуємо комфортне середовище для спілкування та розвитку потужних особистостей. Нам важливо, щоб кожна учасниця розділяла місію та цінності нашої спільноти. Ми розробили чітку процедуру приєднання нових кандидаток на основі низки принципових критеріїв. Це допомагає формувати спільноту близьких за духом людей та забезпечує максимально комфортне приєднання до клубу кожної нової учасниці", — розповіла директор Клубу Юлія Бічай.

Сьогодні членами Клубу є вже 50 власниць середнього та великого бізнесу, жінок-політиків та дипломаток
Сьогодні членами Клубу є вже 50 власниць середнього та великого бізнесу, жінок-політиків та дипломаток

Вона також уточнила, що хоч учасницями Клубу можуть бути лише жінки, але об'єднання відкрите для партнерства з організаціями та приватними особами, які поділяють цінності та місію Клубу. Членство в Клубі передбачає десятки форматів для спілкування, співробітництва та освіти, а також безліч заходів протягом усього року.

Щоб стати членом Business Woman Club, потрібно відповідати кільком важливим критеріям, зокрема:

 • вік учасниць має бути більше 30 років;
 • досвід ведення бізнесу від 5 років;
 • річний оборот компанії від $200 тис.;
 • у компанії повинні працювати як мінімум
 • 10 людей;
 • позитивний імідж та репутація;
 • соціальна активність компанії та кандидата;
 • відповідність цінностям Клубу та його місії;
 • рекомендація щонайменше одного дійсного члена.

Ставши учасницею Business Woman Club, ви зможете не лише поділитись своїм професійним досвідом, знаннями та енергією для розвитку спільноти, але й використати колективний ресурс Клубу для реалізації власних цілей. Крім того, членство в Business Woman Club – це шанс зробити щось важливе не лише для своєї країни, а й для всього світу. Цілі у Клубу високі, плани — амбітні, тож річниця Клубу у 2021 р. перша, але далеко не остання.

  Реклама на dsnews.ua