• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

Максим Параска: Ми утримуємо лідерство, пропонуючи клієнтам усе нові можливості

Moneyveo — компанія, яка створила перший на українському ринку сервіс онлайн-кредитування. Комерційний директор компанії розповів, як вдається запускати в розпал карантину не тільки нові технологічні продукти, а й сервіси в інших країнах

фото Максима Параски
Максим Параска
Реклама на dsnews.ua

- У чому інноваційність компанії Moneyveo і чому її вибирають клієнти?

- Moneyveo першою запустила сервіс онлайн-кредитування на українському ринку. Ми утримуємо лідерство в своїй ніші вже шість років, постійно впроваджуючи інновації і відточуючи сервіс під потреби клієнтів згідно з поточними світовими трендами. Ми перші уможливили просування по Рівням лояльності, щоб зменшити процентну ставку, і запропонували опцію добору грошей під час перебування в кредиті — топ-ап.

Фінансова підтримка 24/7 від Moneyveo дозволяє користувачеві завжди бути Красавою. При цьому ми гарантуємо йому повний захист персональних даних. У компанії є сертифікат безпеки найвищого рівня — PCI DSS Service Provider Level 1. До слова, навіть деякі банки в Україні не можуть таким похвалитися.

- Які новинки у вас з'явилися за останній час і які зміни відбулися всередині компанії?

- Під час карантину ми успішно запустили в віддаленому режимі бізнес у В'єтнамі. А на український ринок недавно вивели новий технологічний продукт — Veomini. Він доступний тільки на смартфоні і розрахований на підтримку молодої аудиторії, якій потрібні невеликі суми на закриття мінімальних потреб. Для авторизації в додатку використовуються Face/Touch ID. На даний момент ми освоюємо технологію зчитування карт у телефонах з NFC, щоб клієнти не вводили всі дані вручну.

Якщо говорити про інновації, то ми реалізували проєкт "Універсальне робоче місце" — для виходу в офіс співробітник бронює для себе місце через корпоративну онлайн-систему. При цьому, в разі віддаленої роботи, зберігання даних в "облаке", шифрування інформації і двохфакторна аутентифікація забезпечують необхідний рівень інформаційної безпеки.

Особливу увагу компанія приділяє навчанню співробітників. Нещодавно в Moneyveo з'явилася власна Академія бізнес-освіти Education Lab. Вона проводить онлайн-курси для штатних співробітників і запрошує на навчання увсіх, хто хоче дізнатися тонкощі роботи в сфері fintech.

Реклама на dsnews.ua

- Бізнес активно працює з соціальними мережами. Як ви використовуєте цей тренд?

- Ми там, де наша аудиторія — в Facebook, YouTube, TikTok. Сьогодні споживач не читає довгі пости, але із задоволенням переглядає картинки і відео в стрічці. Слідуючи його запитам, ми створюємо більше відеоконтенту. Навіть привітання зі святами від топів компанії готуємо в форматі відеозвернень.

- Які робочі процеси ви діджиталізували в карантинний час?

- Усі процеси максимально оцифровуються. Тепер у нас можна повноцінно працювати та отримувати знання в онлайн-режимі. Корпоративні заявки подаємо через внутрішній портал, зустрічі проводимо в форматі відеодзвінків. У роботі з партнерами переходимо на електронний документообіг.

- Що ви робите для залучення нових клієнтів?

- Ми нагадуємо нашим нинішнім і потенційним клієнтам, що в першу чергу вони — Красави. До того ж для нових користувачів діє постійна програма — кредит Smart під Дисконтну ставку 0,01% у день. Для залучення нових клієнтів ми співпрацюємо з CPA-мережами, запускаємо рекламні кампанії через різні канали.

Варто відзначити також, що багато користувачів прийшли в сервіс Moneyveo за рекомендацією друзів. Ми вважаємо це важливим показником успіху компанії і заслугою всієї нашої команди.

    Реклама на dsnews.ua