• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Новий формат. Навіщо «Тедіс» переводить навчання персоналу в онлайн

Коронавірус визначив основний пріоритет для бізнесу: щоб успішно розвиватися, необхідно перш за все забезпечити безпеку персоналу. Тому компанія «Тедіс Україна» прискорила впровадження інновацій в сфері HR, які сприяють захисту своїх співробітників

Ірина Івасюк, директор департаменту по роботі з персоналом «Тедіс Україна»
Ірина Івасюк, директор департаменту по роботі з персоналом «Тедіс Україна»
Реклама на dsnews.ua

У минулому році компанія «Тедіс Україна» направила 1 млн грн на тестування співробітників COVID-19 в рамках корпоративного медичного страхування. А починаючи з моменту введення карантину в Україні для персоналу, який безпосередньо співпрацював з партнерами, був організований трансфер до місця роботи і забезпечені засоби особистого захисту (антисептичні засоби, гумові рукавички, захисні маски). Додатково були закуплені кварцові лампи і безконтактні термометри, а в робочих приміщеннях проводиться регулярна дезінфекція.

У зв'язку зі специфікою бізнесу компанія «Тедіс Україна» і раніше практикувала пошук і підбір працівників в форматі онлайн-співбесід, оскільки це зручно і швидко, дозволяє економити час і кошти як фахівців, так і кандидатів. Компанія тестує кандидатів при прийомі на роботу як в області професійних знань, так і їх психологічний профіль. За допомогою існуючої системи кандидат може проходити такі тести в зручний для нього час і в зручному місці. За минулий рік компанія ще більше автоматизувала і стандартизувала ці процеси, перевела комунікації на єдину платформу Microsoft Teams.

Кілька років тому компанія «Тедіс Україна» впровадила систему дистанційного навчання, і умови пандемії показали, наскільки вірним було це рішення. Тепер вона використовується як для внутрішнього навчання, моніторингу знань, тестування, так і для онбордингу. За допомогою цієї системи новий співробітник отримує можливість не тільки дистанційно вивчати матеріал, а й постійно спілкуватися зі своїм куратором, керівником і працівником HR-департаменту. За минулий рік компанія активно наповнювала і продовжує наповнювати систему новими розробленими курсами, причому робить це своїми власними силами.

Нові реалії дали поштовх для трансформації навчання з аудиторних тренінгів в вебінарний формат. Це — онлайн-навчання груп співробітників, яке включає як вивчення теоретичного матеріалу, так і інтерактивні вправи для закріплення знань. Проаналізувавши зворотний зв'язок, в компанії переконалися, що такий формат дозволяє збільшити кількість навчених співробітників і контактів з тренером без втрати якості і залученості, а головне — забезпечити безпеку персоналу.

У компанії «Тедіс Україна» відзначають, що ключовий фактор її успіху — це системність. А щоб забезпечити бізнес-успіх, недостатньо інвестувати кошти тільки в матеріальну складову бізнесу, потрібно багато вкладати також в кваліфікацію співробітників, і робити це системно. Тому компанія побудувала якісну систему навчання, при якій ще на етапі рекрутингу кандидати ретельно відбираються, об'єктивно оцінюються їх знання та навички, а потім, в процесі адаптації персоналу, уточнюються потреби новачків в навчанні. Також здійснюється тестування знань персоналу і своєчасно проводиться підвищення його кваліфікації. Крім того, в компанії мотивують співробітників постійно прагнути до отримання нових знань і їх застосування на практиці.

Сьогодні в компанії «Тедіс Україна» кожному співробітнику дається можливість пройти навчання, і для цього є цілий арсенал навчальних заходів. Це модульні програми для керівників і програма навчання для торгової команди, яка дозволяє швидко і результативно зрозуміти принципи роботи компанії і успішно застосовувати їх на практиці. Це і внутрішні тренінги для працівників кадрового резерву. Важливою частиною процесу навчання є післятренінговий супровід, який привчає персонал до постійного поповнення знань, переконує в тому, що вчитися потрібно протягом усього життя.

У компанії працює система формування внутрішнього кадрового резерву, яка утримує та мотивує висококваліфікованих співробітників, забезпечує прозорість планування кар'єри, підтримує амбітне прагнення працівників до кар'єрного і професійного зростання.

Реклама на dsnews.ua

Ірина Івасюк, директор департаменту по роботі з персоналом «Тедіс Україна»

    Реклама на dsnews.ua