• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Олеся Линник: П’ять документів щосекунди проходять через наші програмні рішення

Керуючий партнер Linkos Group про вміння задавати тренди в електронному документообігу, нові програмні рішення холдингу та цінність живого спілкування

Олеся Линник
Олеся Линник
Реклама на dsnews.ua

— Підбиваючи підсумки 2021 року, розкажіть про найважливіші досягнення Linkos Group? Яким був головний урок?

— Вітчизняний бізнес шукає шляхи стабілізації та нові можливості для розвитку. Керівники компаній та підприємці України на практиці оцінили переваги електронного документообігу (ЕДО), побачили фінансову вигоду використання наших продуктів. Вся лінійка продуктів (M.E.Doc, ПРРО Cashalot, СОТА Каса, FlyDoc, ЦСК, "ЗВІТ КОРПОРАЦІЯ", "ПТАХ") — це "швидка допомога" для бізнесу. Завдяки нашим рішенням фінансовий директор чи бухгалтер легко та швидко можуть подати звіт, обмінятися документами з контрагентами, оформити та закрити угоду, скоротити витрати, перерозподілити інвестиції.

Для користувачів наших продуктів ПРРО Cashalot та СОТА Каса ми організували сервісну підтримку 24/7. Саме ці програмні рішення є оптимальними для середнього та малого бізнесу і допомагають їм виконувати всі вимоги українського законодавства.

Наша "Мережа магазинів електронних послуг "Твій час" розрослась і тепер у 200 точках у всіх регіонах України понад 400 фахівців Linkos Grоup консультують та навчають наших клієнтів.

Основний "урок" 2021 року — усвідомлення, що робота виключно в режимі онлайн знецінює живе спілкування. Ми не осіли вдома, а створили свою гібридну систему роботи, яка поєднує колектив. Зустрічі офлайн стимулюють залучення співробітників, мотивують їх працювати якнайкраще і дають можливість професійно розвиватися. Важливі комунікаційні події та заходи проводимо офлайн, низку стандартних робочих процесів ведемо у режимі онлайн. 

— ІТ-продукти вашого холдингу неодноразово виходили на український ринок першими. Як передбачати IT-тренди чи тенденції? 

— На початку 2000-х поняття "трендвотчінг" для нас було незнайоме, але в нашій компанії вже сформувалася група "футурологів". Це команда однодумців з різними талантами та міцними скілами, які сміливі в аргументованих суперечках і не підтакують керівництву. Ми придумали ЕДО та подання звітності по інтернету, першу вітчизняну програму для ПРРО. Наша перевага — уміння самим створювати нові ринки та одразу пропонувати готові рішення. Головне — донести суть нововведення споживачеві та пояснити, яку вигоду він може отримати, ставши власником нового IT-продукту.

Реклама на dsnews.ua

Ми відчуваємо насолоду від тих амбітних цілей, які самі ставимо перед собою, і ще більше задоволення отримуємо від процесу їх реалізації.

— Чи є цікава статистика, яка відображає досягнення компанії у 2021 році?

— У 2021 році кількість лише первинних електронних документів, якими вже обмінялися наші клієнти, — понад 60 млн! Якби всі ці документи вийшли у друкованому вигляді, то їхня загальна вага перевищила б 300 тис. кг. Ми зберегли 8000 дерев. У зрозумілих масштабах — врятували три Маріїнські парки. 

П’ять документів щосекунди проходять через наші програмні рішення. Кількість користувачів у 2021 році зросла на 35%.

— За 30 років кар’єри ви проходили точки професійного вигоряння? Як виходите з емоційного глухого кута?

— Через збільшення інформаційного потоку психологічне та фізичне навантаження збільшилося у всіх співробітників компаній будь-якого масштабу. Я не виняток. Моє кредо — досягнувши однієї мети, відразу ставити перед собою іншу. Я отримую колосальне задоволення від цього процесу!

Чесно скажу: бувають моменти емоційного та фізичного занепаду, сльози від втоми та внутрішнього спустошення. Але підтримка мого чоловіка, близьких та друзів, можливість творчої реалізації у класній команді не дають впадати у депресію та підживлюють енергією для генерації нових ідей.  

    Реклама на dsnews.ua