• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Мережа АЗК WOG: інновації для комфорту клієнтів

Компанія WOG — одна з найбільших українських мереж автозаправних станцій, що налічує близько 500 об'єктів різного формату у всіх областях України. Котрий рік поспіль WOG виводить на ринок все нові призначені для користувача продукти і сервіси, тримаючи перші рядки списку найбільш інноваційних компаній країни

Реклама на dsnews.ua

Змінивши свою ринкову стратегію в 2013 р. і сконцентрувавшись на ритейл-напрямку, WOG активно розвиває власну систему лояльності, перетворивши її з стандартної дисконтної карти в багатофункціональний IT-продукт. Яскравий приклад тому — новий мобільний додаток WOG PRIDE. У 2019 р. компанія повністю оновила його функціонал, щоб зробити перебування клієнтів на АЗК максимально комфортним і зручним. І сьогодні в додатку вже працює онлайн-магазин, авторизація по номеру телефону, єдиний платіжний QR-код, Touch ID, Face ID, Fingerprint і багато іншого.

Крім того, WOG активно інтегрує у власну систему лояльності сучасні платіжні сервіси, дозволяючи клієнтам суттєво економити час і залишатися cashless, що особливо важливо в умовах пандемії. Популярність програми лояльності WOG очевидна: більше 80% всіх чеків в мережах АЗК WOG і WOG CAFE оплачується з використанням карти або програми PRIDE.

У розвитку своїх послуг компанія WOG вирішила віддати перевагу методу глибокої персоналізації, дозволяючи клієнтам отримувати саме ті послуги і пропозиції, які їм потрібні. Для цього в мережі реалізована гнучка система знижок і рекомендацій, заснова на машинних алгоритмах, яких навчають.

Також компанія постійно аналізує призначений для користувача інтерес до послуг і розвиває найбільш популярні з них. Так, платіжний сервіс WOG PAY, який з 2016 р. дозволяє водіям розраховуватися за бензин, не виходячи з автомобіля, вже отримав функцію попереднього онлайн-замовлення гарячих напоїв. А з введенням карантину на АЗК і WOG CAFE з'явилася також і можливість замовити їжу на винос заздалегідь. Все це дає можливість клієнтам не тільки зберегти свій час, але і допомагає мінімізувати небажані контакти з іншими людьми. Зараз в компанії працюють над зручною реалізацією системи електронних чайових для працівників АЗК.

Ще однією діджитал-фішкою WOG стала реалізація калькулятора вартості поїздки, куди можна ввести заплановані початок і кінець маршруту, приблизну витрату палива свого автомобіля, а також його марку, і отримати очікувану вартість поїздки разом з альтернативними варіантами маршруту.

Також WOG першою серед ритейлерів інтегрувала в свій мобільний додаток PRIDE платіжні системи Apple Pay і Google Pay, істотно розширивши можливості безконтактних платежів. А нещодавно WOG анонсувала реліз мобільного додатка PRIDE в appgallery і роботу з телефонами на базі Huawei Mobile Services. Раніше в додатку можна було скористатися тільки цифровим гаманцем Masterpass.

Крім того, в рамках програми лояльності WOG запустила послугу відкладеної покупки палива і кави, які можна було придбати заздалегідь і використовувати в міру необхідності. Послуга відкладеної покупки сподобалася багатьом клієнтам АЗК, і компанія планує розширити її асортимент.

Реклама на dsnews.ua

Інноваційність компанії була визнана і на міжнародному рівні. Так, в 2018 р. WOG першою серед всіх українських компаній отримала золото престижної міжнародної премії Real Innovation Award, обігнавши таких транснаціональних гігантів, як Bayer, Nintendo і Enel. Ініціатор цієї премії — міжнародна бізнес-школа London Business School — присудила перемогу компанії WOG в номінації Masters of Reinvention Award, відзначивши високі досягнення в сфері реалізації інновацій в бізнесі.

    Реклама на dsnews.ua