• USD 41.2
  • EUR 44.7
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Від філософії гри до "Маски" і ремонту. Як на "Біржі ідей" витратили понад 2 млн грн *

Журнал "Власть денег" провів "Біржу ідей", на якій "продали" одразу шість рекламних та маркетингових стратегій

Учасники "Біржі ідей" від "Власти денег"
Учасники "Біржі ідей" від "Власти денег"
Реклама на dsnews.ua

На що ви готові витратити свої гроші — просування рослинного мʼяса, знижок до Чорної пʼятниці чи сміливого модного образу? Зʼясувати це можна було під час "Біржі ідей", яку провів журнал "Власть денег" 16 вересня у Торгово-промисловій палаті України. Шестеро сміливців "продали" публіці свої маркетингові та рекламні кампанії — стежити за перебігом торгів можна було як у залі, так і онлайн.

Кожен із гостей заходу отримав конверт із 10 тис грн*, які міг на свій розсуд витратити на підтримку однієї з кампаній. Гроші збирали після кожної презентації, тож перед глядачами стояло нелегке завдання, як розподілити власний капітал – а раптом наступна презентація буде ще більш креативною? Тож дух азарту, як і належить, став одним з головних на "Біржі ідей". Був і елемент несподіванки, адже якщо гроші, зібрані з глядачів, підраховувались одразу, то рішення журі, кожен з членів якого оперував сумою у 50 тис грн, озвучили лише наприкінці заходу, а остаточне підбиття підсумків відбулось після оголошення результатів онлайн-голосування – кожен голос, відданий онлайн, конвертувався у 5 тис грн. Втім, презентації були настільки яскравими та креативними, що попри суму зібраних грошей переможцями стали всі.

Стати глядачами шоу запросили представників світу реклами та маркетингу, а в журі увійшли власниця маркетингової агенції Ahead Тетяна Чесакова, СEO IPG Mediabrands в Україні, Chief Buying and Investments Officer RAZOM GROUP Андрій Андрющенко, офіційний представник Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions Ірина Кузнєцова, власник креативного агентства MAKE SENSE, член ради Клубу інвестицій YBC Кирило Терещенко, голова правління ГО "Комунікації для змін" Олена Лобова та шеф-редакторка видавничої групи "Картель" Ольга Сантаровіч. Після кожної презентації члени журі мали можливість поставити учасникам кілька запитань, і часом вони були настільки гострі, що доповідачі жартували: "Таке відчуття, наче іспит складаєш!"

Члени журі "Біржи ідей"
Члени журі "Біржи ідей": Ірина Кузнєцова, Ольга Сантаровіч, Тетяна Чесакова, Кирило Терещенко, Олена Лобова та Андрій Андрющенко

Аби підсилити дух азарту, порядковість виступів доповідачів визначили за допомогою жеребкування. Кожен учасник мав 10 хвилин, аби презентувати свій кейс і переконати глядачів та журі віддати свої гроші саме за нього. Маклером на "Біржі ідей" став ведучий Олександр Скрипченко. 

Заступниця директора з маркетингу EVA Василина Петлицька та керівниця напряму маркетингу департаменту електронної комерції EVA Ната Павлик представили кейс "Омніканальність, реальні знижки та креатив. Як EVA проводила кампанію "Ці дні" до Чорної пʼятниці". Як розповіли представниці EVA, кампанія "Ці дні" нікого не залишила байдужим, а продажі в результаті її проведення виросли у 6 разів.

Реклама на dsnews.ua
Заступниця директора з маркетингу EVA Василина Петлицька
Заступниця директора з маркетингу EVA Василина Петлицька
Керівниця напряму маркетингу департаменту електронної комерції EVA Ната Павлик
Керівниця напряму маркетингу департаменту електронної комерції EVA Ната Павлик

Директор з маркетингу каналу "Україна" Олена Шворяк представила кейс "Гіпер шоу Маска. Як закохати мільйони з першого погляду". Шоу, другий сезон якого стартує на каналі "Україна" вже незабаром, стало справжнім випробуванням для команди каналу, адже за умовами формату не можна було розголошувати ані імен учасників, ані пісень, які лунатимуть в ефірі.

Директор з маркетингу каналу «Україна» Олена Шворяк
Директор з маркетингу каналу "Україна" Олена Шворяк

Кейс VOVK "Ідентифікація бренду через маркетингові інструменти в Fashion-індустрії. Як кампейн відображає філософію бренду" представили керівниця відділу маркетингу та реклами Ірина Романів та дизайнерка-розробниця Ася Морозова. VOVK став першим представником мас-маркету в Україні, що почав презентувати нові колекції за допомогою кампейнів. І нове відео бренду стало справжньою несподіванкою, адже жінки у ньому зухвалі, сильні та самодостатні.

Керівниця відділу маркетингу та реклами VOVK Ірина Романів та дизайнерка-розробниця Ася Морозова
Керівниця відділу маркетингу та реклами VOVK Ірина Романів та дизайнерка-розробниця Ася Морозова

Креативний директор FAVBET Борис Цомая представив кейс "Будь всередині гри" — приклад репозиціонування бренду. Замість агресивних і нав'язливих обіцянок виграшу компанія вирішила зробити ставку на саму філософію гри.

Креативний директор FAVBET Борис Цомая
Креативний директор FAVBET Борис Цомая
Команда FAVBET на "Біржі ідей"
Команда FAVBET на "Біржі ідей"

Компанія АВК представила кейс "DREAMEAT: інвестуй в майбутнє, зламуй реальність!" Засновник АВК Володимир Авраменко підкреслив, що здоров'я в сучасному світі є однією з найбільших цінностей, а тому культура харчування стає все більш важливою. Саме тому АВК вирішила вийти на український ринок з інноваційним продуктом – рослинним м'ясом.

Презентація рослинного м'яса DREAMEAT
Презентація рослинного м'яса DREAMEAT
Засновник АВК Володимир Авраменко
Засновник АВК Володимир Авраменко

Керівник проекту #READYDIM, бренд- менеджер ЖК "Метрополіс" Вадим Войсевич вже у самій назві своєї презентації поставив перед глядачами питання — "Ремонт? Чи 5000+ годин для життя". В компанії закликають відпочивати, заробляти гроші, подорожувати, а всі питання, пов'язані з ремонтом оселі, доручити саме команді READYDIM.

Презентація кейсу #READYDIM
Презентація кейсу #READYDIM

Кожен виступ учасників завершувався оваціями та шарудінням купюр, які глядачі щедро сипали на підноси. Тож ані переможців, ані переможених у підсумку не виявилось – всі учасники отримали своїх прихильників як з-поміж глядачів, так і серед членів журі та глядачів онлайн-трансляції. А на додачу до визнання – подарунки від компанії 46 Паралель Вайн Груп, кави LAZZARO та Schwarzkopf.

Зняти напругу та поділитись емоціями від шоу можна було під час урочистого фуршету на честь учасників "Біржі ідей". Компанія АВК пригощала рослинним м'ясом DREAMEAT, ТМ Sandora – натуральними соками, "Моршинська" – освіжаючою мінеральною водою, а LAZZARO – смачною кавою.

Привітати учасників-переможців можна було не лише келихом вина Apostrophe, а й скляночкою морозива Scandal – єдиного в Україні алкогольного морозива на молочній основі.

Гості "Біржі ідей" отримали приємні подарунки від  "Моршинська", Watsons, Аndreas Moskin, а також експрес-тести на антиген COVID-19 від "ТЕСТСІЛАБС".

Генеральним партнером заходу виступила компанія FAVBET, яка серед гостей заходу розіграла Iphone 12.

Переможниця розіграшу від FAVBET
Переможниця розіграшу від FAVBET

 

* Гроші були сувенірними, а от презентації та емоції – справжніми!

    Реклама на dsnews.ua