• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Турбота про здоров'я. Про здорову місію.

Про те, як вітчизняний виробник меблів компанія «Венето» успішно впроваджує плани з виготовлення захисного одягу для медиків, розповіла комерційний директор компанії «Венето» Оксана Місюра

Реклама на dsnews.ua

Глобальна пандемія Covid-19 стала серйозним викликом для всього світу: коронавірус поширювався миттєво і незабаром охопив всі континенти. Жодна країна світу не була повністю готова до пандемії. Однією з найпоширеніших стратегій боротьби з коронавірусом стала практично повна ізоляція населення і країн загалом. Деякі країни застосували альтернативний підхід — замінили жорсткий карантин на рекомендації, як уберегтися від зараження. Кордони закрили на замки. Опинившись наодинці з таким складним викликом, багато країн відреагували оперативно і чітко: налагодили виробництво та розповсюдження засобів індивідуального захисту, забезпечили медперсонал засобами захисту та необхідним обладнанням, розгорнули польові госпіталі і вжили заходів для мінімізації поширення вірусу. Тоді як коронавірус активно поширювався по Європі, в Україні, на жаль, не було розуміння і чіткого алгоритму вирішення такої глобальної проблеми. На вітчизняному ринку медичних препаратів активізувалися спекулянти, злиденна державна медицина не здатна була приймати хворих. Влада демонструвала безпорадність у боротьбі з пандемією, що лише посилювало ситуацію. Країна була на межі хаосу, який спричинив би обвал економіки.

Але в боротьбу з коронавірусом активно включився бізнес, виділяючи мільйони гривень на апарати ШВЛ, налагоджуючи виробництво засобів захисту і забезпечуючи ними своїх співробітників і тих, хто опинився на передовій. У зону ризику потрапили медики, вірусологи, співробітники МВС, служб з надзвичайних ситуацій та інших профільних установ, які працюють з потенційно інфікованими людьми.

Команда компанії «Венето» не залишилася осторонь. Відомому бренду знадобилося трохи більше пів місяця, щоб перепрофілювати частину виробництва під пошив протиепідеміологічних костюмів. А оскільки загроза заразитися коронавірусом за цей час, на жаль, не зменшилася, компанія постійно нарощує виробництво захисних костюмів, щоб захистити людей в умовах пандемії.

Медіспан це тришаровий матеріал, на 100% складається з поліпропіленових волокон. Виготовляється шляхом скріплення шарів спанбонду і дихаючої поліетиленової плівки. Матеріал не викликає алергічних реакцій і нетоксичний. Має високі водовідштовхувальні властивості

-----------------------------

Нові можливості

У компанії завжди вважали, що криза — це час нових можливостей, у тому числі можливості допомогти іншим. І допомога повинна бути надана на високому рівні, цього разу, фахівцям «Венето» довелося оперативно вивчити стандарти виготовлення високоякісних засобів захисту, які діють в європейських країнах. Паралельно відбувалося вивчення і закупівля спеціальних матеріалів для їхнього виробництва, нетканих матеріалів SMS, ламінованого спанбонду та інших складових виробів. Для забезпечення безперебійної роботи виробництва придбали спеціальні швейні машинки і збільшили штат професійних швачок.

Оскільки виробництво захисного одягу розташоване в Черкасах, перші партії захисних костюмів компанія передала в місцеві лікарні. Завдяки відповідній реакції і побажанням медичних працівників компанія внесла зміни в існуючі моделі, що поліпшило їхні експлуатаційні характеристики.

Оскільки епідеміологічна ситуація, викликана епідемією коронавірусу, залишається складною і не передбачуваною, компанія продовжує розвивати серійне виробництво захисного одягу під брендом VENETOMED в прискореному темпі. Розширюється виробництво, нарощуються обсяги і збільшується лінійка товарів: тепер тут виготовляють не тільки костюми біологічного захисту, а й увесь спектр захисного одягу та аксесуарів великими партіями.

Сертифікований виробник

Від якості засобів індивідуального захисту і захисного одягу залежить здоров'я людей. Тому підприємство впровадило і використовує систему управління якістю (ISO) при виробництві спеціальних медичних костюмів та іншого захисного одягу.

Для того щоб кожен захисний костюм відповідав усім правилам безпеки та вимогам щодо якості, закупили інноваційне обладнання для роботи з ультразвуковою спайкою матеріалів. Для виробництва захисного одягу ретельно вибираються спеціалізовані медичні тканини і проводяться додаткові лабораторні дослідження. Для пошиття костюмів використовуються спеціальні неткані матеріали, здатні захистити від проникнення в організм людини вірусів (у тому числі Covid-19), попадання на шкіру біологічно активних рідин, жирів, хімікатів та інших шкідливих речовин.

Наявність сертифікатів і дотримання стандартів дає право компанії «Венето» поставляти різним спецустановам надійні захисні костюми.

----------------------------------

Правильна УЗ-спайка

Професійні виробники захисних костюмів, яким є «Венето», використовують у своїй роботі технологію ультразвукової спайки матеріалів. Завдяки використанню УЗ-спайки захисні костюми стають максимально герметичними, а ризик потрапляння під тканину вірусів, бактерій та інших патогенних агентів практично зводиться до нуля. При застосуванні УЗ-спайки відпадає необхідність використовувати нитки, звичайні шви, додаткові кріплення і, відповідно, робити проколи матеріалу. Крім того, застосування ультразвукової спайки робить захисні костюми «Венето» довговічнішими і еластичнішими, завдяки чому працювати в них комфортно. Ще одна перевага цих комбінезонів полягає в тому, що в них комфортно працювати навіть тривалий час, оскільки у виробах використовуються якісні, «дихаючі» тканини.

    Реклама на dsnews.ua