• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Адміністрація Байдена налаштована на введення нових санкцій проти оточення Путіна

Адміністрація президента Джо Байдена завершила перевірку ймовірного втручання Росії в американські вибори та участі в кібератаці на державні органи Сполучених Штатів

Реклама на dsnews.ua

Отримані розвіддані можуть стати підґрунтям для дій у відповідь, наприклад, санкцій, інформує "ДС".

США можуть, "виокремити людей, близьких до президента Росії Володимира Путіна, а також структури, пов’язані із втручанням у вибори", повідомляє Insider.

У січні американська розвідка оприлюднила дані про те, що кібератаки здійснила, скоріш за все, Росія.

У розсекреченому звіті Офісу директора Національного розвідувального управління, оприлюдненому в березні, вказано, що РФ належить до числа країн, які санкціонували таємні операції впливу, спрямовані на зміну результатів виборів 2020 року, які, однак, виявилися безуспішними.

Президент Байден доручив розвідувальним органам дати оцінку кібератак, російського втручання у вибори 2020 року, застосування хімічної зброї проти лідера опозиції Олексія Навального та імовірного нагородження за вбитих американських військових в Афганістані. У березні президент США вже оголосив про санкції проти російських чиновників через арешт та отруєння Навального.

Нагадаємо, наприкінці лютого Microsoft звинуватила російську службу зовнішньої розвідки в кібератаці через програмне забезпечення компанії SolarWinds та Microsoft. Ця кібератака тривала з весни 2020 року і її реальні масштаби досі невідомі. Вважається, що у США внаслідок неї постраждали близько 100 організацій та 9 федеральних агентств.

Наприкінці березня Байден ще на рік продовжив санкції проти Росії через кібератаки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua