• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Багато членів НАТО не вірять у готовність Росії до деескалації, – NYT

Багато членів НАТО скептично ставляться до успіху майбутніх переговорів із Росією щодо деескалації, вважаючи, що РФ просто хоче виграти час

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє американське видання The New York Times за підсумками зустрічі глав МЗС країн НАТО у п'ятницю, передає "ДС".

"Чиновники НАТО кажуть, що багато держав-членів не надто оптимістичні щодо дипломатичної деескалації і вважають, що Росія, можливо, просто хоче виграти час і мати можливість сказати своїм громадянам, що Захід не бажає говорити, і таким чином знайти привід, щоб піти", — пише видання.

У статті зазначається, що зустріч глав МЗС країн альянсу в п'ятницю відбулася "на тлі загального скептицизму щодо готовності Москви до деескалації та серйозних переговорів".

За даними видання, у НАТО розглядають майбутній тиждень переговорів як діалог, а не як переговори — щоб побачити, чи мають сенс переговори по суті з питань, що викликають стурбованість обох сторін, але лише в тому випадку, якщо Росія знизить ескалацію навколо України.

Нагадаємо, міністри закордонних справ країн-членів НАТО погодили єдину позицію на переговорах із Росією щодо зовнішньополітичних вимог Кремля.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua