• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Білоруський тренер з гандболу виїхав до України

Тренер білоруської гандбольної команди "Віцязь" Костянтин Яковлєв, активіст Незалежної асоціації спортсменів, покинув Білорусь і виїхав до України

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив Telegram-канал "Наша Ніва", інформує "ДС".

Спортсмен вирішив покинути Білорусь після затримання й арешту. Видання зазначає, що у червні Яковлєв відбув 15-денний арешт.

Його затримали 16 червня, коли він повертався до Мінська з Барановичів разом з іншими спортсменами, де зустрівся з журналістом Дмитром Руто.

Яковлєв брав участь у мирних акціях і коментував події, що відбулися в Білорусі після президентських виборів у серпні 2020 року.

Як писала "ДС", 3 серпня спортсменка Яна Максимова, яка виступає в багатоборстві, повідомила, що вирішила не повертатися до Білорусі через побоювання за свою свободу і життя.

Нагадаємо, білоруську легкоатлетку Крістіну Тимановську силою намагалися повернути з Олімпіади-2020 в Мінську. На змаганнях 2 серпня у неї мав відбутися старт на 200 метрів. Напередодні, 1 серпня, спортсменку привезли з речами в аеропорт Токіо, а тренерський штаб збірної заявив, що її відправляють додому в Білорусь через "емоційно-психологічний стан".

Раніше Тимановська розкритикувала керівництво національної збірної на Олімпіаді. Після цього вона заявила, що боїться повертатися до Білорусі, оскільки там її, ймовірно, можуть заарештувати. Спортсменка отримала гуманітарну візу Польщі. Пізніше стало відомо, що її чоловік та дитина виїхали до України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua