• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Через час не буде кого лікувати": Навальний заявив про припинення голодування

Російський опозиціонер Олексій Навальний заявив про припинення голодування, яке оголосив наприкінці березня

Олексій Навальний
Олексій Навальний
Реклама на dsnews.ua

Про це він написав у своєму Instagram, передає "ДС".

Зокрема, Навальний розповів, що його двічі обстежував консиліум цивільних лікарів, останній раз прямо перед мітингом. Йому роблять дослідження і аналізи і віддають результати з висновками.

"Лікарі, яким я повністю довіряю, вчора випустили заяву про те, що ми з вами добилися досить, щоб я зняв голодування. Ну і — скажу відверто — їх слова про те, що аналізи показують: "через мінімальний час лікувати не буде кого" здаються мені заслуговують на увагу", — написав він.

При цьому опозиціонер не відмовляється від вимоги допустити до нього необхідного лікаря.

"У мене пропадає чутливість ділянок рук і ніг, і я хочу зрозуміти, що це, і як це лікувати, але з урахуванням прогресу і всіх обставин, починаю вихід з голодування. За правилами це займе ті ж 24 дні і, кажуть, це навіть важче. Так що побажайте удачі", — додав він.

Нагадаємо, у Навального в тюрмі почалися проблеми зі здоровʼям, він відчуває біль в спині і нозі. При цьому тюремні лікарі, які оглядали опозиціонера, оцінили його стан як задовільний. 31 березня Навальний оголосив голодування, а 19 квітня його перевели в стаціонар обласної лікарні для засуджених.

Як писала "ДС", радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван заявив, що Росію чекають наслідки, якщо Навальний помре у вʼязниці. У Кремлі "ніяк не сприйняли" погрози США.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua