• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

ЦРУ закликало серйозно поставитися до стягування російських військ

Нарощення російських військ в окупованому Криму і на кордонах України можуть призвести до нового військового вторгнення

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив директор ЦРУ Вільям Бернз, інформує "ДС".

"Думаю, очевидно, російське стягування сил у Криму та уздовж кордону Донбасу становлять серйозне занепокоєння. Накопичування сил досягло моменту, коли воно, серед іншого, може стати основою для окремих військових вторгнень", — цитує його слова Голос.Америки

Бернз також додав, що з його досвіду (зокрема, він був послом США в Росії у 2005-2008 роках), не варто "недооцінювати те, як президент Путін і російська влада можуть використовувати свою силу".

Він зазначив, що маневри Москви поблизу України можуть також бути спрямовані водночас на "спроби залякати українську владу й відправити сигнал Сполученим Штатам".

Як писала "ДС", державний секретар США Ентоні Блінкен зізнався, що був приємно вражений консолідованою позицією всіх країн-членів НАТО, які "всі як один" засудили посилення агресії РФ проти України.

Нагадаємо, раніше головнокомандувач Збройними силами України, генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що РФ збільшила кількість військ біля кордонів України, а також на території тимчасово окупованого Криму і в окремих районах Донецької та Луганської областей. В останні кілька тижнів на Донбасі фіксується загострення, ЗСУ зазнають втрат.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua