• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Тримайтеся подалі від Криму": Росія влаштувала істерику через кораблі США у Чорному морі

У Російській Федерації назвали провокацією заходження кораблів Військово-морських сил США до Чорного моря на тлі стягування військ до кордону України, оскільки є "високий ризик інцидентів"

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник глави МЗС РФ Сергій Рябков, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

За його словами, США здійснюють провокацію, спрямовуючи свої військові кораблі у Чорне море.

"Американським військовим кораблям поблизу від наших берегів робити абсолютно нічого. Це суто провокаційні заходи, які вони здійснюють, провокаційні в прямому сенсі слова. Вони випробовують нас на міцність, грають на нервах. У них нічого не вийде", — вважає Рябков.

Він закликав США триматися подалі від Криму і чорноморського узбережжя Росії.

"Ми попереджаємо США, що їм краще триматися подалі від Криму, від нашого чорноморського узбережжя. Це для їхнього ж блага", — зазначив Рябков.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки мають намір найближчим часом відправити військові кораблі до Чорного моря з метою демонстрації підтримки України на тлі ескалації в регіоні з боку Росії.

Як писала "ДС", раніше головнокомандувач Збройними силами України, генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що Російська Федерація збільшила кількість військ біля кордонів України, а також на території тимчасово окупованого Криму і в окремих районах Донецької та Луганської областей. В останні кілька днів на Донбасі фіксується загострення, ЗСУ зазнають втрат.

США, а також країни НАТО неодноразово висловлювали чіткі заяви про підтримку суверенітету та територіальної цілісності України на тлі загострення на Донбасі, а також посилення військової активності Росії в регіоні Східної Європи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua