• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

До Конгресу США надійшов законопроєкт про співпрацю з Україною

На розгляд Палати представників Конгресу США внесено двопартійний законопроєкт, який передбачає партнерство з країнами Європи, у тому числі з Україною

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомило Посольство України в США, інформує "ДС".

"Законопроєкт "Про безпеку трансатлантичних комунікацій» (Transatlantic Telecommunications Security Act) передбачає створення коаліції демократичних союзників і партнерів США серед країн Центральної і Східної Європи для протидії глобальним викликам, зокрема, з боку Росії й Китаю у сфері телекомунікацій", — йдеться у повідомленні дипустанови.

Законодавча ініціатива передбачає, серед іншого, допомогу Україні, Молдові, Грузії, країнам Західних Балкан у посиленні телекомунікаційної інфраструктури й мереж транскордонних комунікацій.

Законопроєкт внесено на розгляд співголовою Конгресового українського Кокусу Марсі Каптур, а також членом Комітету у закордонних справах Палати представників Адамом Кінзінгером. Співавторами є 22 конгресмени.

Як писала "ДС", 19 травня профільний комітет Палати представників ухвалив законопроєкт, пов’язаний з Україною – Акт заборони для уряду США визнавати заяви РФ про суверенітет над Кримом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua