• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

"Друг Путіна" Додон висловився проти євроінтеграційного "тріо" України, Молдови і Грузії

Колишній президент Молдови Ігор Додон розкритикував новий формат співпраці України, Грузії і Молдови "Асоційоване тріо", який передбачає початок посиленого співробітництва між країнами з питань європейської інтеграції

Ігор Додон
Ігор Додон / ТАСС
Реклама на dsnews.ua

Про це Додон заявив в ефірі телеканалу "НТВ-Молдова", передає "ДС" з посиланням на NewsMaker.

"Це дуже небезпечний документ. Я запитав Чокоя (в.о. прем'єр-міністра і міністра закордонних справ Молдови Ауреліу Чокоя — "ДС"): що ви там робили, хто вас уповноважив? Кому потрібна ця спільна декларація України, Молдови і Грузії? ", — сказав експрезидент, Молдови, який очолює Соціалістичну партію, яка є найбільшою парламентською партією країни.

Додон додав, що розуміє Україну і Грузію, які хочуть в НАТО.

"А Молдова куди лізе? Нічим зайнятися, у нас своїх проблем немає? У нас невирішена придністровська проблема, а вони щось підписують проти когось", — розповів експрезидент, додавши, що меморандум необхідно анулювати.

Нагадаємо, 17 травня глави МЗС України, Молдови і Грузії в Києві підписали меморандум про початок посиленого співробітництва з питань європейської інтеграції "Асоційоване тріо".

Меморандум встановлює цілі співробітництва країн, що підписали Угоду про асоціацію з ЄС, і забезпечує нормативну основу для проведення спільних дипломатичних кроків, тристоронніх консультацій, заходів інформування громадськості.

В Європейському Союзі заявили, що в зв'язку зі створенням "Асоційованого тріо" ЄС розділяє прихильність європейської інтеграції України, Грузії і Молдови.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua