• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Експрем'єр Словаччини, який оскандалився жартом про Закарпаття, приїхав до Москви за "Супутником V"

Залишивший зі скандалом пост колишній прем'єр-міністр Словаччини Ігор Матович сьогодні, 8 квітня, проведе зустріч у Москві щодо поставок "Супутника V"

Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

Матович також зазначив, що планує зустрітися в Москві з генеральним директором Російського фонду прямих інвестицій Кирилом Дмитрієвим, якому безпосередньо підпорядковується виробник вакцини "Супутник V" і з яким був узгоджений контракт на 2 млн вакцин.

"Переговори, звичайно, будуть пов'язані з вакциною. Будь-які перешкоди і систематичні спроби не допустити "Супутник V" до Словаччини я засуджую від щирого серця і зроблю все, що зможу, щоб зробити їх невдалими в кінці кінців, а мільйони людей в Словаччині нарешті могли почати робити щеплення "Супутником". Результати повідомлю. Тримаємо кулачки", — написав Матович.

Нагадаємо, політична криза в Словаччині виникла після заяв двох партій про можливий вихід з коаліції через закупівлю урядом 2 млн доз вакцини "Супутник V" російського виробництва.

1 березня уряд Словаччини підтвердив цю закупівлю. 3 березня під час радіоінтерв'ю на питання журналіста про те, що глава словацького уряду пообіцяв росіянам за поставки вакцини, Ігор Матович відповів: "Закарпатську Україну". Потім він дав зрозуміти, що пожартував, і запевнив, що не давав росіянам ніяких обіцянок.

Як писала "ДС", 23 березня віце-прем'єр і міністр економіки Словаччини Ріхард Сулик подав у відставку на тлі урядової кризи через закупівлі російської вакцини проти COVID-19 "Супутник V". 28 березня Ігоря Матович оголосив про свою відставку з поста прем'єр-міністра.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua