• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Експерт: у Москві розпочався сезон цвітіння "бавовни"

Останнім часом у російській столиці виникає аномальна кількість пожеж. Деколи перед займанням мешканці чують "бавовну"

Реклама на dsnews.ua

Росія вирішила заморозити Україну – тож нехай сама "гріється", пояснює політичний експерт Олексій Голобуцький на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

"В Москві останніми тижнями стало на диво багато "бавовни". Щоб побачити красу, просто загугліть: "пожар Москва" та перегляньте (можна через VPN) новини з російської столиці. Московські новини дають чимало простору для фантазії. Перший день листопада розпочався з новини про пожежу на Ніколо-Хованському будівельному ринку. Як розповідають свідки, події передував славнозвісний "хлопок", після якого з’явились клуби диму. Затим вогонь швидко охопив одразу три павільйони", — повідомив Голобуцький.

За його словами, повідомлень про "хлопки", або "бавовни", в російських ЗМІ чимало.

"Лише за декілька днів пожежі на великих ринках, в ТРЦ та адмінбудівлях. Горять машини та склади. Про невеличкі "бавовни" обережно повідомляють росЗМІ. Жителі російської столиці поступово починають розуміти, як це – жити під час перманентної тривоги. А усвідомлення, що загорітися може будь-коли, будь-де, і будь-що, не додає впевненості в майбутньому. До необережного паління та кавопиття додалася ще аномальна спека. Вирішили заморозити Україну, ну то хай гріються тепер", — наголосив Голобуцький.

    Реклама на dsnews.ua