• USD 39

Фехтувальник Рейзлін здобув другу медаль для України на Олімпіаді-2020

Український фехтувальник Ігор Рейзлін виборов бронзову медаль для збірної України на Олімпійских Іграх-2020 в Токіо

Про це повідомляє "ДС".

Рейзлін у неділю, 25 липня, здобув "бронзу" в одиночному турнірі на шпагах. Він переміг італійця Андреа Сантареллі й завоював бронзову медаль Олімпіади-2020. Сутичка завершилася з рахунком 15:12.

Він став єдиним українським шпажистом, що пройшов до півфіналу, Роман Свічкар та Богдан Нікішин програли ще у першому раунді.

Раніше Рейзлін в 1/8 фіналу переміг швейцарця Суї Гайнцера — 15:12. А у півфіналі змагань завдав поразки 18-річному Мохамеду Ельсаєду з Ізраїля — 15:13. У півфіналі Ігор Рейзлін поступився французу Ромену Канноне.

Це друга нагорода України на XXXII Літніх Олімпійських іграх у Токіо.

Нагадаємо, вчора українська спортменка Дарʼя Білодід виборола першу медаль для нашої олімпійської збірної в Токіо. Вона здобула "бронзу" в змаганнях з дзюдо. Крім того, українець Павло Коростильов зупинився за крок від нагород, здобувши четверте місце зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

У перший ігровий день Олімпіади-2020 Україна фінішувала на 19 місці медального заліку, маючи в активі одну "бронзу". Очолив рейтинг Китай з трьома золотими медалями та однією бронзовою.

Сьогодні, 25 липня, українка Олена Костевич посіла четверте місце у змаганні з кульової стрільби (10 м) на Олімпійських іграх в Токіо – вона набрала 197,6 очок.

Редактор: Віктор Костенко