• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

ФСБ Росії затримала українського консула, — росЗМІ

Російські ЗМІ повідомляють, що Федеральна служба безпеки Росії затримала консула Генерального консульства України Олександра Сосонюка

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленнях РБКРИА Новости, передає "ДС".

Повідомляється, що ФСБ затримала у Санкт-Петербурзі консула Генерального консульства України нібито за отримання закритої інформації з баз даних правоохоронних органів і ФСБ.

Відзначається, що діяльність затриманого "ворожа по відношенню до Росії і не сумісна зі статусом дипломатичного працівника".

"Федеральною службою безпеки Російської Федерації 16 квітня 2021 року в місті Санкт-Петербурзі в ході зустрічі з російським громадянином при отриманні інформації закритого характеру, що міститься в базах даних правоохоронних органів і ФСБ Росії, затриманий на місці злочину український дипломат — консул генерального консульства України в місті Санкт-Петербурзі Олександр Сосонюк.

До іноземного дипломату будуть застосовані заходи відповідно до норм міжнародного права", — йдеться у повідомленні.

Як повідомляла "ДС", президент США Джо Байден підписав указ про запровадження нових санкцій проти Росії через втручання Кремля в президентські вибори в країні у 2020 році. Крім того, офіційний Вашингтон видворив десять російських дипломатів.

У відповідь Росія запровадила санкції щодо шести американських високопосадовців, які нібито причетні до "реалізації антиросійського курсу", а також висилає дипломатів США.

Також Росія прийняла рішення вислати пʼятьох польських дипломатів у відповідь на аналогічні дії Польщі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua