• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Глава МЗС Польщі не приїхав до Києва через "період економічного спаду" у відносинах

Міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау прокоментував свою відсутність на зустрічі глав МЗС країн Євросоюзу, яка 2 жовтня відбулася у Києві

Реклама на dsnews.ua

Про це дипломат заявив у ефірі телеканалу Polsat News, передає "ДС".

"Передусім це пов'язано з тим, що в політиці, зокрема в двосторонній політиці між різними країнами, у нас бувають періоди економічних підйомів і спадів. Зараз, коли йдеться про відносини між Польщею та Україною, ми вступаємо в період економічного спаду. Моя відсутність там частково є виразом цього", – сказав Рау.

Голова польскої дипломатії додав , що Польща спрямувала до Києва заступника держсекретаря МЗС, і "це зовсім не низький чин". Він перебуває там разом із трьома іншими заступниками міністра, повідомив глава МЗС Польщі.

При цьому Рау стверджує , що такий крок є "відповіддю" на виступ президента Володимира Зеленського в ООН, де він поскаржився на зернове ембарго з боку окремих країн Євросоюзу.

Як писала "ДС", 25 вересня президента Польщі Анджей Дуда заявив, що його засмутило винесення "двосторонніх суперечок" на засідання представників 200 країн.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua