• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Грузія вступить до ЄС разом з Україною та Молдовою, - Зурабішвілі

Грузія планує вступити до Європейського Союзу одночасно з Україною та Молдовою

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила президент Грузії Саломе Зурабішвілі французьким журналістам, зазначивши, що вступ трьох країн до ЄС має відбутися одночасно, і ніяк інакше, повідомляє "ДС" з посиланням на УНІАН.

Журналіст припустив, що для Грузії вступ може бути ще довшою перспективою, на що Зурабішвілі відповіла: "Ні, я думаю, що це станеться одночасно. Відбудеться це в 2030, 2031 або 2029 році – я не знаю, але цей горизонт буде наступним "великим вибухом", як то кажуть, наступні учасники увійдуть приблизно разом. Ми тріо, Молдова, Україна та Грузія, і це тріо створене разом з нами", — сказала вона.

Як повідомляла "ДС", 8 листопада Єврокомісія рекомендувала розпочати процес перемовин про вступ України до Європейського Союзу. Також ЄК рекомендувала почати відповідні перемовини і з Молдовою.

Нагадаємо, 22 червня 2022 року Україна та Молдова отримали статус країни-кандидата на вступ до Євросоюзу. Грузії в цьому статусі біло відмовлено. 8 листопада Єврокомісія рекомендувала Раді ЄС надати Грузії статус кандидата на вступ до Євросоюзу за умови, що уряд країни зробить важливі кроки з реформування.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua