• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

ГУР: За крейсер-субмарину "Москва" полетіли голови — заарештовано голову Чорноморського флоту РФ

Кремль у "сталінських традиціях" почав шукати винних за провал широкомасштабного вторгнення Росії в Україну, арештовано главу Чорноморського флоту РФ віце-адмірала Ігоря Осипова

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Головного управління розвідки Міноборони, повідомляє "ДС".

Там пишуть, що з 24 лютого армія РФ не виконала жодного зі стратегічних завдань, а некомпетентність російської військової верхівки "перевершила всі очікування світової спільноти".

Тепер кремлівська еліта намагається пом'якшити для себе наслідки провалу і "у найкращих сталінських традиціях" почала шукати винних серед командирів, пишуть у ГУР.

У розвідці зазначили, що за втрату крейсера "Москва", флагмана ЧФ РФ, було відсторонено та заарештовано командувача флоту Осипов. Почалися слідчі дії та проти його першого заступника – віце-адмірала Сергія Пінчука.

Також за безпрецедентні втрати особового складу, озброєння та техніки усунутий керівник шостої армії РФ Владислав Єршов. З цих же причин відсторонено командира першої танкової армії Західного військового округу Сергія Кисіль, який відправляв в Україну терміновиків.

Усунуто командувача 22 АК південного військового округу в тимчасово окупованому Криму генерал-майора Аркадія Марзоєва і командира 103 окремої бригади матеріально-технічного забезпечення Михайла Пономарьова.

Як писала "ДС", флагман Чорноморського флоту Росії крейсер "Москва" спалахнув після влучення в нього української ракети. У Міноборони РФ заявили, що на кораблі " відбулася пожежа через детонацію боєзапасу".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua