• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

ХПР: насильницька русифікація, кубанська істерика і люди-мавпи (ВІДЕО)

У новому випуску хронік "нєобьятной" Сергій Ільченко розповідає про те, як росіяни зібралися допомогти китайцям в науці і як переполошилися через етнічних українців
Реклама на dsnews.ua

00:20 - 07:35 Граблі тижня. Україна прийняла рішення системно налагоджувати контакти з етнічними українцями, що проживають в Росії, а також з національними меншинами, які в Росії століттями зазнають прямого геноциду і насильницької русифікації.

07:35 - 10:40 Скріпа тижня. Куди Путін з копитом, туди і Шойгу з клешнею, - вирішили в Росії, і оголосили, що спільно з китайськими вченими почнуть працювати над програмою зі створення генетично модифікованих тварин для потреб трансплантації. Китайські вчені внесуть у проект інтелектуальний внесок, а росіяни нададуть матеріал для дослідів: власне росіян, а також, на перший час, спеціально навчених свиней і макак, надалі - представників інших видів.

10:40 - 11:47 Кінець тижня. Ну і, як завжди, в кінці випуску трохи позитиву. У Новомосковську Тульської області з-під арешту втік кіт, який проходив в якості речового доказу по справі про доставку наркотиків в колонії. Кіт проходив по справі як доказ "сіро-біло-чорного кольору".

    Реклама на dsnews.ua