• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Ірландія припинила пускати росіян та білорусів за британськими візами

Міністерство юстиції Ірландії оголосило, що участь Росії та Білорусі в програмі безвізових короткострокових поїздок для громадян цих країн призупиняється

Ірландія
Ірландія більше не пускає росіян та білорусів за британськими візами
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "Європейська правда", передає "ДС".

Програма дозволяє громадянам певних країн, які прибули до Великої Британії за британськими короткостроковими візами, їздити до Ірландії без потреби отримувати ірландську візу. Замість цього вони можуть використати час, що залишився до закінчення терміну перебування у Великій Британії.

Раніше Росія та Білорусь були серед країн-учасниць програми, тепер їх звідти виключили.

"Рішення Російської Федерації вторгнутися в Україну та визнати низку непідконтрольних уряду областей, зокрема Донецьку та Луганську, незалежними суб'єктами є серйозним порушенням міжнародного права", — прокоментувала міністерка юстиції Ірландії Гелен Макенті.

За її словами, Ірландія також не визнаватиме російські паспорти, видані в окупованих Росією районах України та Грузії, якщо їхні власники намагатимуться за ними отримати візу чи виїхати за кордон.

Як писала "ДС", з 25 жовтня росіяни з шенгенськими візами будь-якої держави Європейського Союзу, які подорожують із метою туризму, спорту чи культури, не допускаються на територію Чехії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua