• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Канадським урядовцям заборонили сидіти в TikTok

Представникам уряду Канади заборонять використовувати TikTok на робочих смартфонах. Наразі застосунок автоматично видаляється, у майбутньому його заборонять встановлювати

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила президентка Казначейської ради Канади Мона Фортьє передає "ДС" із посиланням на National Post,

"Після перевірки TikTok директор з інформаційних технологій Канади визначив, що він являє собою неприйнятний рівень ризику для конфіденційності та безпеки", – зазначила політик.

За даними National Post, "методи збору даних TikTok можуть зробити користувачів уразливими для кібератак". Компанія ByteDance знаходиться у Китаї. Тому у Канади є побоювання, що, відповідно до китайського законодавства, уряд може вимагати інформацію про користувачів.

Компанія запевняє, що дані канадських користувачів зберігаються у США та Сингапурі, хоча у виданні підкреслюють — були випадки, коли інформація про американських користувачів потрапляла до влади Китаю. 

"Ми розчаровані тим, що директор з інформаційних технологій Канади заблокував TikTok на державних мобільних пристроях не пославшись на будь-які конкретні проблеми безпеки щодо TikTok і не зв'язавшись із нами, щоб обговорити ці проблеми до ухвалення рішення", – сказала представниця TikTok Canada Данієль Морган. 

Як писала "ДС", 23 лютого Європейська комісія заборонила своїм співробітникам користуватися китайською програмою соціальної мережі TikTok з міркувань кібербезпеки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua