• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Кандидат у президенти США запропонував Україні піти на "великі поступки", щоб закінчити війну

Кандидат у президенти США від Республіканської партії Вівек Рамасавамі заявив, що США мають домогтися "великих поступок" від України, щоб закінчити війну

США
Кандидат у президенти США запропонував Україні піти на "великі поступки" / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє АВС, передає "ДС".

Рамасавамі заявив, що робота президента США полягає в тому, щоб піклуватися про американські інтереси, і Україна не є головним пріоритетом зовнішньої політики.

"Я не думаю, що для Росії краще мати можливість вторгнутися в суверенну країну, яка є її сусідом. Але…Я думаю, що зараз загроза № 1 для збройних сил США, наша головна військова загроза, — це китайсько-російський альянс. Я думаю, що, продовжуючи воювати в Росії, озброюючи Україну, ми віддаємо Росію в руки Китаю", — сказав він.

Кандидат також сказав, що "закінчить цю війну", якщо РФ припинить союз із Китаєм.

Відповідаючи на зауваження ведучої щодо своїх попередніх заяв — про бажання віддати Росії окупований Донбас, Вівек Рамасавамі заявив: "Я не довіряю Путіну, але я довіряю Путіну в тому, що він слідує своїм власним інтересам".

Як писала "ДС", прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що Україна заслуговує стати частиною НАТО, оскільки бореться в інтересах Альянсу проти російського імперіалізму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua