• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Киргизо-таджицький конфлікт: кількість постраждалих сягнула 173 людей

Під час збройного конфлікту на кордоні Киргизстану і Таджикистану загинули 34 людини. Загальна кількість постраждалих сягнула 173 людей

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленнях "Інтерфакс-Україна" та Суспільної телерадіомовної корпорації Киргизької Республіки, передає "ДС".

Загалом постраждали 173 людини. З них 31 людина – військові, 1 медик, 131 цивільний. Дані щодо 10 постраждалих уточнюються.

1-2 травня в Киргизстані оголошені днями національної жалоби.

Як раніше повідомляла "ДС", у результаті перестрілки силовиків на кордоні Киргизстану та Таджикистану поранення отримали більше 20 осіб. Сторони стягують військову техніку, а жителів прикордонних сіл евакуюють.

Конфлікт між Таджикистаном і Киргизією загострився 28 квітня на спірній ділянці кордону. За версіями обох країн, конфлікт стався після того, як Таджикистан встановив на території ділянки "головний вододіл" камери відеоспостереження.

1 травня зранку у Киргизстані заявили, що Таджикистан пересуває військову техніку до кордону, а таджицькі військовослужбовці відкрили вогонь по житлових будинках.

Вдень 1 травня президент Киргизії Садир Жапаров і президент Таджикистану Емомалі Рахмон провели телефонні переговори і домовились відвести військову техніку від кордону між країнами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua