• USD 28.4
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Компанія Merck переконує у ефективност її таблеток проти "Омікрону"

Фармацевтична компанія Merck заявляє, що її пігулка "Молнупіравір" від коронавірусу має механізм, який працюватиме також проти "Омікрону" та інших штамів COVID-19

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив очільник компанії Merck Research Laboratories Дін Лі на конференції з охорони здоров’я, організованій J.P. Morgan, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

"Ми впевнені, що ці пігулки будуть ефективними проти "Омікрону" (…) Цей механізм на молекулярному рівні буде діяти проти "Омікрону" і, наскільки ми знаємо, проти будь-якого іншого варіанту, що може з‘явитися", — сказав Лі.

Видання зазначає, що даних щодо дії препарату "Молнупіравір" проти "Омікрону" поки що немає, але пігулки продемонстрували ефективність у 30% у зниженні ймовірності шпиталізації та смерті, згідно з дослідженням, яке проводилося на 1 433 пацієнтах у листопаді. Водночас зазначається, що більш ранні дослідження показували ефективність у 50%.

Препарат був схвалений американською Агенцією з продовольства та медикаментів (FDA) минулого місяця. Також його вже схвалили та планують закупляти в інших країнах, включаючи Велику Британію, Японію та Індію.

Як повідомлялося, Франція скасувала своє замовлення на противірусні пігулки від COVID-19 компанії Merck через невтішні дані випробувань і сподівається натомість отримати конкуруючий препарат Pfizer до кінця січня.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua