• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Конфлікт на Близькому Сході: ХАМАС та Ізраїль обмінялись новими ударами

Палестинське угрупування ХАМАС заявило про початок нової атаки на Ізраїль у відповідь на сутички ізраїльських військ і палестинців на Західному березі Йордану напередодні. Ізраїльські військові натомість завдали удару по офісу глави сил безпеки ХАМАС

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Times of Israel, передає "ДС".

Після півночі по Беер-Шеві в Ізраїлі було зроблено кілька пострілів. Більшість ракет, випущених по Беер-Шеві, впали на відкритій місцевості, а кілька інших були перехоплені "залізним куполом".

Крім того, повідомляється, що три жінки отримали легкі поранення в той час, як намагалися сховатися від ракет в притулок.

Армія оборони Ізраїлю заявляє, що продовжує завдавати ударів по місцях запуску ракет ХАМАС, більшість з яких знаходяться під землею.

На півдні Ізраїлю звучать сирени, що попереджають про ракетний напад. Їх чутно в містах Ашдод, Ашкелон, Гедера, Беер-Шева і прилеглих невеликих населених пунктах.

Водночас, як повідомляє Армія оборони Ізраїлю в Twitter, ізраїльські військові завдали удару по офісу глави сил безпеки угруповання ХАМАС.

"Тайфік Абу Наїм — глава сил безпеки ХАМАС. Ми щойно завдали удару по його офісу, який він використовував для управління і контролю військової інфраструктури", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вчора, 14 травня, зіткнення між ізраїльськими військами і палестинцями поширилися більшою частиною окупованого Ізраїлем Західного берега Йордану, де сотні палестинців протестували проти кампанії в Секторі Газа і дій Ізраїлю в Єрусалимі. Щонайменше 10 палестинців були застрелені солдатами. Ще один палестинець був убитий, коли намагався завдати удару солдату на військовій позиції. Сотні були поранені.

Як писала "ДС", наразі між Ізраїлем і Сектором Гази тривають бойові дії. Вони були викликані зіткненнями у мечеті Аль-Акса в Єрусалимі між палестинцями та ізраїльською поліцією.

Повідомляється, що з початку палестино-ізраїльського конфлікту в Секторі Гази загинули понад 120 осіб.

У пʼятницю, 14 травня, офіційний Тель-Авів відкинув запропоноване Єгиптом довгострокове перемирʼя в Секторі Гази до повного завершення своїх військових операцій.

Увечері 14 травня територія Ізраїлю зазнала ракетного обстрілу зі сторони Сирії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua