• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.8
Спецпроєкти

Кремлівські чиновники мають позбутися iPhone до квітня, – ЗМІ

Співробітникам внутрішньополітичного блоку адміністрації президента РФ (АП РФ) рекомендували замінити iPhone на Android смартфони

Колишній президент РФ Дмитро Медведєв з одним із засновників Apple Стівом Джобсом, 2010 рік
Колишній президент РФ Дмитро Медведєв з одним із засновників Apple Стівом Джобсом, 2010 рік
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні російського видання "Коммерсант", передає "ДС".

За даниви видання, АП закупить нові "безпечні" смартфони для співробітників, щоб "полегшити відмову від американської техніки". Схожі рекомендації отримають й чиновники регіональних внутрішньополітичних блоків. 

Вказівку позбавитися iPhone до початку квітня видали на семінарі на початку березня. Фінальний термін, 1 квітня, встановив куратор внутрішньої політики, перший заступник голови АП Сергій Кірієнко. 

Вимога відмовитися від iPhone повʼязана з "безпекою" – за версією російської влади, ці смартфони "більш схильні до злому або шпіонажу" з боку Заходу. Співробітникам АП рекомендували перейти на смартфони на Android, китайських аналогах системи чи ОС "Аврора", яку розробила дочірня компанія "Ростелекому".

Як писала "ДС", у липні минулого року Apple запропонувала заплатити рекордні 2 мільйони доларів умільцям, які зуміють зламати режим блокування iPhone, доступний в iOS 16.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua