• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Кувалду "Вагнера" помістили до музею: показують знаряддя вбивства дітям

У музеї історії ВДВ та спецназу в Речицькій районній гімназії (Білорусь) виставили на загальний огляд "фірмову" кувалду від "одного із засновників" російської ПВК "Вагнера"

Реклама на dsnews.ua

Кувалду з автографом нібито "одного із засновників" ПВК передав гімназії місцевий активіст Володимир Габров, який і повідомив про це на своїй сторінці у ВКонтакті, передає "ДС".

На кувалді вибито емблему ПВК Вагнера. Габров прийшов у музей разом із якимсь чоловіком, який робить на кувалді напис "Від засновника бренду" і підписується позивним Біс.

"Ось на нашому унікальному експонаті один із засновників компанії люб'язно погодився залишити автограф", — коментує Габров, знімаючи відео.

Що це за чоловік, неясно. Як відзначає Reform.by, існує відомий донбаський сепаратист Ігор Безлер із позивним Біс, але людина, яка підписує кувалду (у відео видно частину його обличчя), на Безлера зовсім не схожа. При цьому в інтернеті є згадка командира загону з позивним Біс, який воював у складі ПВК Вагнера в Африці.

Сам Володимир Габров відомий у Речиці як проросійський активіст. Він заснував там військово-патріотичний центр спеціальної підготовки допризовної молоді "Скіф", і саме з його ініціативи у місцевій гімназії з'явився музей ВДВ та спецназу.

Нагадаємо, раніше великий резонанс у Мережі отримало відео, на якому ударом кувалдою страчають бійця ПВК "Вагнера" Євгена Нужина, який здався в полон ЗСУ.

"Фетіш" навколо кувалди засудив навіть проросійський колаборант Олег Царьов.

=

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua