• USD 36.6
  • EUR 37.9
  • GBP 43.9
Спецпроєкти

Литва передала Україні вже 50 бронетранспортерів

Литва безоплатно передала Україні загалом 50 БТР М113

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас за підсумками засідання Державної ради з оборони, передає "ДС" із посиланням на Delfi.

"Що стосується військової підтримки України, то Литва її підтримувала і підтримуватиме. Нагадаю, що буквально три дні тому наша бронетехніка, яку ми відправили, досягла України, і зараз цій країні передано 50 бронетранспортерів М113", — сказав міністр.

За його словами, Литва розглядає подальшу можливу підтримку України консультуючись із партнерами по НАТО, оскільки країні необхідно виконувати свої зобов'язання перед Альянсом для забезпечення безпеки військовослужбовців, дислокованих у Литві.

"Наша армія — це армія НАТО, її боєздатність також важлива для наших союзників, які знаходяться тут. У результаті кожне обговорення, якщо воно стосується скорочення потенціалу, віддачі, доводиться обговорювати, як компенсуватимемо, причому з союзниками. Є багато питань, які не можуть бути вирішені дуже швидко", — сказав міністр.

Як повідомляла "ДС", литовці зібрали понад 1 млн євро, щоби закупити для українських військових 37 польських безпілотників-камікадзе Warmate.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua