• USD 36.6
  • EUR 39.9
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Макрон виступив за "відновлення відносин" із Путіним: "Ізоляція це найгірше для такого лідера"

Президент Франції Еммануель Макрон виступив проти політичної ізоляції російського диктатора Володимира Путіна

Путін та Макрон
Путін та Макрон / фото Reuters
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в інтерв'ю CBS News, передає "ДС".

"Я завжди підтримую регулярні обговорення та прямий контакт з Путіним, тому що… я вважаю, що найкращий спосіб… відновити стосунки – це зберегти цей прямий канал. Ізоляція – це найгірше, особливо для такого лідера, як він", – заявив Макрон.

За словами французького лідера, той літав до Москви перед 24 лютого, оскільки думав, що можна уникнути повномасштабної війни.

При цьому Макрон назвав військовими злочинами атаки РФ на громадянську інфраструктуру і вважає, що Росія припустилася величезної помилки, напавши на Україну.

"Перша – не поважати міжнародне право і порушити всі принципи, які вони підписали. Це вбивчо для їхнього авторитету. І друге, тому що, ймовірно, вони припустилися багато помилок в оцінці своїх власних можливостей та можливостей України", – сказав він.

Як писала "ДС", 3 грудня Макрон заявив, що планує зателефонувати главі Кремля Володимиру Путіну, щоб обговорити ситуацію навколо окупованої Запорізької АЕС. Він вважає, що війна в Україні має закінчитися за столом переговорів, при цьому Росії потрібні будуть гарантії безпеки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua