• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Майже 99% померлих від COVID-19 не були вакциновані, — ВООЗ

Серед померлих від ускладнень коронавірусу майже 99% не були вакциновані. Також більше 90% госпіталізованих не зробили щеплення від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила на пресконференції в Женеві представник Всесвітньої організації охорони здоровʼя Маргарет Харріс, передає "ДС" з посиланням на "Анадолу".

"Так, (вакцини) працюють. І працюють дуже ефективно", — підкреслила Харріс.

Представник ВООЗ нагадала, що вакцини були створені, щоб запобігти госпіталізації, ускладненню хвороби і летальному результату. За її словами, 99% тих пацієнтів з коронавірусною інфекцією, які підлягають госпіталізації, а також летальних випадків припадає на тих, хто не пройшов вакцинацію.

Харріс назвала великою трагедією відмову від вакцинації в країнах, які не мають проблем з доступом до вакцин від COVID-19. Вона вважає, що мати доступ до вакцин від коронавірусу — велика удача і привілей.

Як повідомляла "ДС", за інформацією Всесвітньої організації охорони здоровʼя, штам коронавируса типу "Дельта", який вважається одним з найбільш заразних і смертельних, зафіксували вже як мінімум в 180 країнах і територіях. Найпоширенішим залишається штам "Альфа".

За результатами дослідження COVID-вакцина Moderna виявилася найефективнішою проти штаму "Дельта". Також високу ефективність показав препарат компаній Pfizer і BioNTech.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua