• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Меркель запропонували високу посаду в ООН

Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель отримала пропозиції від генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша щодо роботи в організації

Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель;
Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель; / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Spiegel, передає "ДС".

Видання зазначає, що Гутерріш запропонував Меркель очолити консультативний орган високого рівня з питань глобальних суспільних благ, який потенційно має обслуговувати все населення світу.

Прикладами глобальних суспільних благ називають озоновий шар, а також залежно від визначення, застосовні на міжнародному рівні правила, такі як правила безпеки польотів та світової торгівлі.

ЗМІ зазначають, що Гутерріш особисто надіслав листа з пропозицією про роботу колишній канцлерці. Проте в ООН вважають досить низькою ймовірність того, що Меркель погодиться на пропозицію щодо роботи зі штаб-квартири ООН у Нью-Йорку.

У Spiegel відзначили, що Меркель ще не відповіла на пропозицію.

Нагадаємо, 8 грудня депутати німецького Бундестагу, обрали лідера соціал-демократів Олафа Шольца новим канцлером країни.

Як писаала "ДС", за останні дев’ять днів своєї роботи уряд колишньої канцлерки Німеччини Ангели Меркель схвалив поставки зброї на суму майже 5 мільярдів євро.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua