• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Моді закликав створити новий світовий порядок

Країни світу мають створити новий світовий порядок, а досягти миру в Україні можна лише шляхом переговорів

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді на відкритті саміту G20 на Балі, повідомляє "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Моді зазначив, що так само, як у XX столітті, коли світовим лідерам довелося вживати заходів для нормалізації ситуації після хаосу, викликаного Другою світовою війною, тепер перед різними країнами стоїть завдання — "створити новий світовий порядок для епохи після пандемії COVID-19".

Глава індійського уряду зазначив, що війну в Україні можна завершити лише переговорами.

"Я неодноразово говорив, що нам потрібно знайти спосіб повернутися на шлях, що веде до припинення вогню та до дипломатії щодо ситуації в Україні", — сказав він.

Прем'єр також виступив проти будь-яких обмежень на постачання енергоресурсів та закликав гарантувати стабільність енергетичних ринків. Він нагадав, що від енергетичної безпеки Індії залежить зростання світової економіки.

У свою чергу західні ЗМІ зазначають, що Моді наголосив на важливості продовження поставок добрив та зерна.

"Сьогоднішня нестача добрив завтра стане продовольчою кризою, для якої у миру рішення немає. Нам потрібно укладати угоди, щоб підтримувати стабільні, гарантовані ланцюжки поставок і добрив та зерна", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", президент США Джо Байден виключив переговори щодо України без участі українських представників.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua