• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

Музика та танці світу на зло: що нового за тиждень "подарувала" Орда за порєбріком

"ДС" вкотре простежила за абсурдними новинами по той бік українсько-російського кордону

Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Володимир Володимирович почав виправдовувати Орду. Це, зрештою, зрівнює росіян із орками. Не дарма ж ті саме під такою самоназвою фігурували у культовій грі WarCraft.

Хазяїн Кремля ще й виправдав роботу Олександра Невського, якого Російська православна церква шанує за святого. Той їздив на уклін ординським ханам – звичайний колаборант та холуй, виходить. Натомість не Захід.

Взагалі, зустріч Путіна із громадською палатою РФ лише зміцнює думку, що це сходка тих, хто втік – із палати лікарняної.

Ось один із спікерів хвалиться, що вправляється у художньому свисті. В "активі" персонажа – колаборації з "рок-зірками" Джанґо та Чичеріною.

Перший — Z-тнутий на всю голову уродженець Києва, автор пісні про "Холодну весну", випущену 2005 року від Різдва Христового. В миру — Олексій Піддубний. Далі сліди персонажа губляться. У відповідь на пошуковий запит Google виводить ім'я персонажа культового фільму Квентіна Тарантіно, що є дуже показовим.

Реклама на dsnews.ua

А у Піддубного – псевдонім на честь легенди джазу Джанґо Рейнхардта. Бідолаха в труні перевертається на всі боки.

Юлія Чичеріна – одна така, у труні поки що не перевертається.

Фото з відкритих джерел

Отримала підозру СБУ, відреагувала у звичній манері з тонким натяком на товсті обставини. Актуалізувала власну "творчість" Z-людожерством. З джерел натхнення, судячи з "віддаленого" погляду, речовини різного ступеня забороненості. Аналізувати зміст промови співачки сенсу немає. Там, як ви здогадалися, безглуздя. Жінка, брюлики, гетьман… Z-патріотка без голови все ще бігає у напрямку кремлівського вітру, але розуміє, що українізуватися — перспективніша затія.

Так, зондує ґрунт і Володимир Соловйов. Потроху підбирає українські слова.

Поки що на своєму наполягає інший Z-гастролер. Патріот із псевдонімом латиницею, який Shaman. Але за паспортом – Ярослав Дронов. Співає з автотюном та розсинхроном. По-іншому із зомбі-гімном ніяк. Радянсько-путінський музичний франкенштейн заслуговує лише на таке виконання. У парі з Дроновим — дочка, м'яко кажучи, одіозної депутатки Держдуми Олени Мізуліної — Катерина.

Паралельно Шаман навчився натискати на опуклості на ядерних валізках. Справді, кнопка є – розуму не треба. Він же російський – усьому світу та світу на зло. З реверансами у бік одного вусатого "автора" Другої світової війни. А цей 32-річний молодик співає на славу держави переможного рашизму.

Не відпускає державників і походи російськими ліберальними блогерами. Це Вадим Циганів під закадрові охи-зітхання своєї дружини-співачки Віки (дивна самоназва для жінки 60 років від народження, але все ж таки) розповів про бажання "вДудь" від блакитних півників.

Говорив Вадим Циганов, сидячи у лазні із шапочкою "Рускіє не здаються" на голові. Його явно не спортивні телеса лише додавали перфоменсу асексуальності. На такого жодна ЛГБТ-спільнота не робитиме замаху. Хіба що Віка Циганова.

У неї, до речі, концертний тур. Дякувати за це Циганова має нейромережі, якщо вірити її ж словам. Штучний інтелект у Дудя хайпував, а соромно за живих людей.

Але хіба здивуєш нині росіян заштатними співачками? А ось безперервна гра на балалайці — це воно. Хронометраж немов для теледітища подружжя Скабєвих – 60 хвилин.

Десь на небесах посміявся великий американський гітарист Джімі Хендрікс. Вже він міг і безперервно, і майстерно, а тут – і курям на сміх, та іншим росіянам.

Але, сподіваємось, віртуоз Джімі такого не побачить. Як і спів Маргарити Симоньян.

А ще вона танцює. Мітить у нішу балерини Анастасії Волочкової, яка, як пам'ятаємо, впала в немилість у простого народу. Танцює Марго справді смішно.

Спробував у комічність і багаторічний речник Володимира Путіна. Контекст жартів Дмитра Пєскова – кількість двійників у шефа. Нам нема чого відповісти, окрім як процитувати господаря Кремля: хто його уповноважив таку пургу нести? Закадровий сміх у залі теж був дуже натягнутий.

Так, не смішно їм усім. І вже згаданий Соловйов дивиться у майбутнє. Мразі сидітимуть. До кого б не звертався пропагандист – перспектива справедлива.

А "ДС" продовжує спостерігати за перспективами розвитку російської шизофренії. Не дарма вони рускіє всьому світу на зло.

    Реклама на dsnews.ua