• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

На грузинському ТБ показали затримання Саакашвілі на кухні (ВІДЕО)

Грузинські телеканали опублікували відео затримання третього президента країни Михаїла Саакашвілі в квартирі, де він перебував після перетину кордону

Затримання Саакашвілі
Затримання Саакашвілі / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Відеокадри арешту Сааккашвілі опубліковані, зокрема, на Facebook-сторінці POSTV, передає "ДС".

Так, на короткому відеозапису на колишнього президента Грузії, який знаходиться на кухні, надягають кайданки, після цього він п'є зі склянки воду.

Нагадаємо, 1 жовтня вранці колишній президент Грузії Михаїл Саакашвілі написав в соцмережах, що прибув в країну. Увечері 1 жовтня прем'єр Грузії заявив, що Саакашвілі затриманий.

Президент України Володимир Зеленський висловив стурбованість затриманням Михаїла Саакашвілі в Грузії і тоном заяв грузинської сторони з цього питання. Володимир Зеленський заявив, що має намір домагатися повернення Саакашвілі в Україну.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що МЗС надаватиме всю необхідну підтримку затриманого в Грузії Михаїлу Саакашвілі, оскільки він є громадянином України.

Михаїл Саакашвілі написав президенту України Володимиру Зеленському лист з пенітенціарної установи, в якому подякував йому за "відгук" на свій арешт.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua