• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

На курорти в Краснодарському краї РФ з 1 серпня пускатимуть тільки щеплених від COVID-19

У Краснодарському краї Росії в готелі і бази відпочинку з 1 липня будуть приймати відпочивальників тільки за наявності негативного ПЛР-тесту або документа, що підтверджує вакцинацію. А з 1 серпня поселення буде можливе тільки для вакцинованих

Реклама на dsnews.ua

Таку заяву зробив губернатор регіону Веніамін Кондратьєв у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

За його словами, таке рішення було прийнято на засіданні оперштабу за участю представників готельного бізнесу. Губернатор констатував зростання числа хворих і госпіталізацій у регіоні.

"У зв'язку з цим прийняли рішення з 1 липня приймати відпочивальників у готелях, пансіонатах, санаторіях і дитячих таборах тільки за наявності у них негативного ПЛР-тесту або документа, що підтверджує вакцинацію від коронавірусу", — написав він.

При цьому губернатор додав, що через місяць обмеження стане ще більш жорстким.

"З 1 серпня посилити цей захід — приймати гостей тільки з сертифікатом про вакцинацію, за винятком тих, хто має медичні протипоказання", — повідомив губернатор.

Нагадаємо, з 28 червня в Москві в заклади громадського харчування зможуть тільки зайти тільки люди, щеплені від коронавірусу, ті, хто перехворів протягом пів року або мають негативний ПЛР-тест, дійсний протягом трьох днів. Також у столиці РФ вирішили усувати від роботи без виплати зарплати співробітників, які відмовилися від вакцинації від коронавірусу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua