• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Нова порція маячні: білоруський "Кисельов" Азарьонок назвав Єврокомісію "педофілами" та "копрофілами" (ВІДЕО)

Пропагандист білоруського державного телебачення Григорій Азарьонок образив представників Європейської комісії на тлі міграційної кризи в Європі, яку спровокував офіційний Мінськ

Григорій Азаронок
Григорій Азаронок / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Відеофрагмент чергового виступу Азарьонка у програмі "Таємні пружини політики. 2.0" було опубліковано в Мережі, передає "ДС".

"Що являють собою сучасні політики Заходу? Особливо різні — єврокомісари. Їх ніхто ніколи не обирав! І ніхто не знає їх до появи в політиці — і забувають одразу ж після закінчення терміну. Звідки вони з'являються?", — запитує пропагандист.

За його словами, "громадяни ЄС також не здогадуються".

"Це бездітні, несемейні, збочені гомункули, нейромережа, що загрузла в педофілічних оргіях і сатанинських ритуалах! Їм чуже хоч якесь співчуття — вони не відчувають жодного милосердя, вони не розуміють шляхетності. тому не варто дивуватися, що вони холоднокровно і жорстоко вбиватимуть людей, при цьому лицемірно і гидко посилаючи своїх тхорів лити сльози про всякі там Куропати (місце масового поховання розстріляних НКВС у 1937-1941 рр. у Мінську — "ДС") та Голодомори", — не вгамовується Азарьонок під тривожну музику на тлі.

Далі він образив президентку Єврокомісії Урсулу фон дер Ляєн. При цьому пропагандист перекривляв ім'я жінки. Так, Азарьонок процитував дер Ляєн, яка заявила, що Литва гуманно справляється із гуманітарною кризою на східних кордонах ЄС.

"Уршуля, ти не людина, не жінка, ти — істота, смердючий гній. Бажаю тобі і всій твоїй Єврокомісії на собі відчути "литовський гуманізм": щоб тебе зґвалтували, побили по голові, по грудях, по спині, до втрати свідомості, а потім засунули в спальний мішок і викинули на білоруський кордон. І щоб "негуманні" білоруські лікарі встигли тебе знайти і врятувати твоє нікчемне життя, і щоб ти знову зійшла на трибуну і після цього ще раз похвалила литовський режим. Тому що всі ви божевільні" — закінчив свою полум'яну промову Азарьонок.

Нагадаємо, українському глядачеві Азарьонок став відомий в березні. На самому початку однієї з програм він повідомив, що її позаплановий випуск "буде присвячений Україні — країні жебраків, вимираючого народу і Гордонів при владі". Після цього в ефір "у найкращих традиціях" кремлівської пропаганди була дана нарізка з військовими кадрами, зробленими на Донбасі. Примітно, що обстріл російськими бойовиками Маріуполя в січні 2015 року білоруська пропагандисти представили як обстріл з боку ЗСУ. Такій же маніпуляції піддалися кадри з обстрілом автобуса в Волновасі, який здійснили терористи "ДНР".

Крім того, Азарьонок своєрідно прокоментував підсумки пісенного конкурсу "Євробачення-2020", який проходив у травні.

У липні білоруський телеканал СТВ показав кадри, на яких нібито робили замах на пропагандиста режиму. Замах, повідомлялося у сюжеті, планували за допомогою пістолета, який нібито привезли з України.

У листопаді Григорій Азаронок у властивій йому манері звинуватив у організації міграційної кризи на кордонах Євросоюзу Польщу та країни Балтії.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua