• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Новий міністр оборони Німеччини приїде до України і пообіцяв не баритися з танками

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що найближчим часом здійснить візит до України, можливо протягом наступних чотирьох тижнів

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє видання Bild am Sonntag, передає "ДС".

Пісторіус сказав, що точні дати поїздки поки що не може назвати.

"Однак безперечно те, що я швидко вирушу в Україну. Можливо, навіть протягом наступних чотирьох тижнів", — зазначив міністр.

Водночас, як повідомляє Bild, новий міністр оборони ФРН Борис Пісторіус заявив, що Німеччина не гаятиме часу і продовжить тісний діалог із союзниками щодо постачання танків для України.

Водночас міністр уникнув прямої відповіді на запитання про постачання Києву німецьких танків Leopard 2.

"Ми ведемо дуже тісний діалог з цього питання з нашими міжнародними партнерами, насамперед із США. Щоб бути максимально підготовленими до можливих рішень, у п'ятницю я доручив своїй команді ретельно все вивчити, щоб у разі виникнення будь-яких обставин ми не втрачали часу", — заявив міністр.

Як повідомлялося, західні союзники поки не дійшли згоди щодо надання Україні основних бойових танків Leopard 2 назустрічі у форматі "Рамштайн" 20 січня. Проте міністр оборони ФРН Борис Пісторіус доручив підготуватися своєму міністерству до "дня, який, можливо, настане".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua