• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Офшори Зеленського: у Байдена прокоментували подальші відносини з Україною

Діалог між Україною і США продовжиться, незважаючи на результати журналістського розслідування про зв'язки офшорних компаній президента Володимира Зеленського та його найближчого оточення з фірмами олігарха Ігоря Коломойського, через які виводилися гроші з "Приватбанку"

Реклама на dsnews.ua

Про це сказала прессекретар адміністрації Джен Псакі під час брифінгу в Білому домі, передає "ДС" з посиланням на "Голос Америки".

"Президент Байден відданий справі підвищення прозорості як в американській так і в міжнародній фінансових системах. Він наполягає на цьому в рамках своєї внутрішньому політики. Також на міжнародних форумах він зосередив увагу на важливості зрівняти правила гри, зменшити корупцію та переконатися, що ми робимо це як скоординоване міжнародне товариство. Я б не сказала, що ці звинувачення міняють діалог між Вашингтоном та Києвом. Скоріш, вони роблять це питання більш важливим на міжнародному порядку денному", — сказала Дженніфер Псакі.

Як повідомляла "ДС", 3 жовтня було оприлюднено масштабне журналістське розслідування документів офшорних компаній Pandora Papers. У розслідуванні фігурували фірми президента Володимира Зеленського, глави СБУ Івана Баканова, позаштатного помічника президента Сергія Шефіра, а також зв'язок цих компаній з фірмами олігарха Ігоря Коломойського і справою про розкрадання коштів з "Приватбанку". На офшорні компанії Зеленського та інших "кварталівців" оформлена, зокрема, елітна нерухомість в Європі.

Крім того, в розслідуванні Pandora Papers фігурують і інші впливові українці.

В Офісі президента заявили, що інформація про офшори Зеленського не є компрометуючої.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua