• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Окупанти "призначили" винних в ударі по "чмобиках" у Макіївці

Винними в ударі по ПТУ в окупованій Макіївці Донецької області визнали чиновників так званої "народної міліції" терористичної "ДНР"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони, повідомляє "ДС".

Визначили винних на нараді так званого "керівництва МВС ДНР".

"В ході обговорення було ухвалено рішення про визначення "винних" в інциденті з показовим покаранням. В ролі "цапів-відбувайлів" виступили заступник начальника РОВД Макіївки та ще 7 "народних міліціонерів". Їх вже заарештовано "міністерством державної безпеки днр". Всім висунуто офіційне звинувачення у "халатному ставленні до функціональних обов’язків", — йдеться в повідомленні ГУР.

Обвинувачених не довго утримуватимуть у місцях позбавлення волі, а направлять "для виконання завдань" на блокпости в районі Опитного та Майорська.

Крім того, стало відомо, що на територію так званої "ДНР" масово прибуває особовий склад, який не планують застосовувати у бойових діях. Головне завдання новоприбулих – посилення контррозвідувального режиму. Найбільша увага приділяється місцям розташування підрозділів "кадирівців", рівень довіри до яких з боку військового командування різко знижується.

Як повідомлялося, 1 січня стало відомо про загибель групи мобілізованих російських окупантів у Макіївці. Причиною вибухів у ніч із 31 грудня на 1 січня 2023 року став удар РСЗВ HIMARS.

2 січня Міністерство оборони Росії заявило про загибель 63 військовослужбовців ЗС РФ у тимчасово окупованій Макіївці. Проте, за неофіційною інформацією, загинуло понад 500 людей.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua