• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Орбан готовий підтримати ембарго на російську нафту, але є дві умови

Угорщина підтримає ембарго на постачання російської нафти, якщо воно не торкатиметься трубопроводів і якщо Будапешту будуть надані гарантії того, що у разі аварій на трубопроводі нафта поставлятиметься в країну

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан перед самітом Євросоюзу, передає "ДС" із посиланням на "Європейську правду".

"Виключення трубопроводів (з-під дії санкцій) — це хороший підхід, але нам потрібна гарантія, що в разі нещасного випадку на трубопроводі, що йде через Україну, ми зможемо отримати російську нафту з інших джерел. Якщо ми отримаємо таку гарантію, то буде добре", — заявив він.

Орбан також запевнив, що Угорщина готова підтримати шостий пакет санкцій, якщо він передбачатиме "рішення щодо постачання енергоносіїв в Угорщину та її енергетичної безпеки".

"Станом на зараз нема ніякого компромісу. Немає ніякої домовленості. Я щойно отримав текст (комюніке саміту ЄС. — Ред.), тут немає домовленості", — сказав Орбан.

Як повідомляла "ДС", шостий пакет санкцій ЄС проти Росії включатиме сиру нафту і нафтопродукти, що поставляються в країни ЄС. При цьому тимчасово ембарго не вводитиметься на нафту, що поставляється трубопроводами.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua