• USD 40.7
  • EUR 43.9
  • GBP 51.9
Спецпроєкти

Орбан заявив, що Фіцо знаходиться між життям і смертю

Премʼєр-міністр Угорщини Віктор Орбан повідомив, що його колега зі Словаччини Роберт Фіцо перебуває між життям і смертю після скоєного на нього замаху

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це пише Reuters, передає "ДС".

"Ми молимося за прем'єр-міністра [Роберта Фіцо] і вболіваємо за Словаччину, — сказав Орбан, — Роберт Фіцо знаходиться між життям і смертю".

Угорський премʼєр сказав, що навіть якщо Фіцо одужає, він не зможе працювати протягом кількох місяців перед виборами до Європейського парламенту. Вони мають відбутися на початку наступного місяця.

Орбан також додав, що Європу чекають вибори, які вирішать не лише склад Європейського парламенту, але разом із виборами в США можуть "визначити хід війни та миру" на континенті. За його словами, у цій ситуації "були б дуже потрібні" Роберт Фіцо та мирна Словаччина.

Як повідомляла "ДС", 15 травня у прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо стріляли після виїзного засідання уряду, його доставили в лікарню. За словами свідків, які були на місці події, прем'єр підійшов до людей, які вітали його, і саме тоді пролунало кілька пострілів. Після цього очільник уряду впав на землю.

Після замаху Фіцо прооперували, наразі його життю нічого не загрожує За даними ЗМІ, в прем'єра стріляв 71-річний поет Юрай Цінтура.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua